Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z nadmuchdm citroen c 4

Gromas11111 11 Wrz 2017 22:01 201 5
  • #1 11 Wrz 2017 22:01
    Gromas11111
    Poziom 2  

Nadmuch działa normalnie jak auto się odpali. Po jakimś czasie 5 minut wyłącza się sam po wyłączeniu auta i ponownym uruchomieniu włącza się z powrotem na kilka minut. Proszę o pomoc co to może być

• #2 13 Wrz 2017 15:05
    km_serwis
    Poziom 21  

Ostatnio miałem wygrzane styki w złączach modułu sterownika prędkości dmuchawy.

• #3 13 Wrz 2017 17:07
    Gromas11111
    Poziom 2  

Nadmuch działa na wszystkich biegach. Raz chodzi 10 minut a raz godzinę. A teraz na dodatek nie ma ładowania akumulator. Nie mogę dać gazu i przy skręcie kierownica włącza się abs . Jak akumulator naładowany to pali super. Nie wiem może jakieś zwarcie gdzieś jest. Dzisiaj daje do mechanika zobaczymy. Napiszę co wykryje

• #4 14 Wrz 2017 22:20
    Staszek49
    Poziom 33  

Kolego napraw alternator< może tylko zasilanie (cienki kabelek)< _ przepraszam< ale mam padniętą klawiaturę<

• #5 15 Wrz 2017 05:22
    Gromas11111
    Poziom 2  

Ładowania nie ma. Kupiłem nowe aku i rozładowany po przejechaniu drogi do mechanika 300 m . Problem też jest z nawiewem. Załącza się na parę minut i wyłącza. Gasze auto i znowu się załącza na 10 minut i gaśnie. Auto jest już u mechanika znajomego. Napiszę co było jak zrobi . Pozdrawiam

• #6 15 Wrz 2017 07:27
    ociz
    Moderator Samochody

Normalne że nawiew nie będzie działał jak ładowania nie ma.

Zasady działów grupy Samochody

Regulamin

3.1.17. Nie wysyłaj pytań bardzo podstawowych, na które odpowiedzi można znaleźć w instrukcji obsługi lub ogólnie dostępnych źródłach. Nie prezentuj postawy, że mi się należy. Dbaj o poziom pytań i dyskusji. Dziękujemy.

3.1.15. Nie pytaj od razu na forum, jeśli samemu nic wcześniej nie sprawdziłeś lub nie podjąłeś próby samodzielnej diagnozy. Pamiętaj, że porady są udzielane w sposób zdalny przy braku fizycznego dostępu do urządzenia, problem musi być bardzo dobrze opisany i zrozumiany przez użytkowników, a tytuł powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME