Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

uspienie - pouspienie nie chce sie ponownie wlaczyc komp

Flk1990 11 Wrz 2017 22:29 180 4
  • #1 11 Wrz 2017 22:29
    Flk1990
    Poziom 5  

Witam. Mam problem.Pierwszy raz cos mi sie takiego zdarzylo. Wlaczylem kompa normalnie dzialal po jakis paru minutach wszedl w tryb hibernacji. klikajac myszka zadnego odzewu.Wczesniej wszystko bylo okej.Normalnie po kliknieciu sie odpalal.Wiatraczek na radiatorze i w karcie graficznej normalnie jakby ruszal a po chwili znow sie wylacza i probuje ponownie.I nawet nie moge wejsc w bios totalne zero.W ciagu dnia dzialal normalnie .Prosze a jakąlkolwiek pomoc. Pozdrawiam

• #3 12 Wrz 2017 00:53
    Flk1990
    Poziom 5  

Czesc . nie moge Ci nic podac bo nie moge ani na biosa ani windowsa wejsc . Tak jak pisalem .Po wlaczeniu tylko wiatraczki od karty i radiatora procesora probuja sie odpalic.Ale teraz z sprobowalem i odlaczylem karte graficzna to nic sie nie zmienilo.Naprawde nie wiem co sie dzieje. Bo na chlopski rozum kojarze co moze byc ale teraz to nie dam rady sam dzialac.A moze cos wam podpowiem ze w takim stanie jak kompa odpalam to ani reset nie dziala a ni przytrzymanie dluzej Powera. Komp w ogole zero jakiegos odzewu oprocz proby uruchomienia wiatraczka radiatora. Jak mozesz to pomoz wejsc w cmos to Ci podam to co jest potrzebne . Pozdrawiam

Dodano po 1 [minuty]:

o kurcze nie przeczytalem do konca. Jak wykonac ten reset .Baterie wyciagnac ?

• #5 12 Wrz 2017 01:24
    Flk1990
    Poziom 5  

odpowiedniej to czyli? gdzie i w ktorym miejscu

Black Friday do -15%
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Ferguson