Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wifi -internet w telefonie

isskander 12 Wrz 2017 18:09 453 2
  • #1 12 Wrz 2017 18:09
    isskander
    Poziom 4  

Mam w telefonie WiFI

co muszę następnie zrobic, żeby przeglądać internet-wiem,ze przy logowaniu należy podać hasło/wymyślone czy konkretne?z czym związane?
    a co z przeglądarką-proszę o szczegółową odp, ,jestem emerytką i nie wszystko wiem?Jakie czynności po kolejno wykonać?
    Pozdrawiam.

0 2
  • Pomocny post
    #2 14 Wrz 2017 12:45
    dt1
    Moderator - Komputery Serwis

Witam.

Aby przeglądać Internet właściwie wystarczy połączyć się ze swoją siecią bezprzewodową. Jeśli ma się prywatny router, to osoba, która go konfigurowała powinna zostawić informacje dotyczące nazwy sieci oraz hasła (zwanego też kluczem WPA). Jeśli takiej informacji nie ma, można zobaczyć, czy nazwa i hasło nie są podane na naklejce na urządzeniu. W przypadku routera dostarczonego przez dostawcę internetu również takich informacji można poszukać na naklejce na samym urządzeniu.

Nazwa sieci oraz hasło nie mogą zostać wymyślone, sieć trzeba wskazać po nazwie, a hasło wpisać dokładnie takie, jakie jest używane do zabezpieczenia tej sieci.

W telefonie powinna być zainstalowana przeglądarka stron internetowych, po połączeniu się z siecią bezprzewodową będzie można z niej korzystać.

0
  • #3 29 Wrz 2017 15:25
    isskander
    Poziom 4  

porada trafna i rozwiązała problem

0