Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Golf IV - Chiptuning 1.9 TDI AGR

14 Wrz 2017 21:00 1095 3
  • Uczeń
    Witajcie. Mam otóż Golfa IV 1.9 TDI silnik AGR 90 KM i chciałbym podnieść w nim moc. Przeszukałem OLX i znalazłem firmę która chce za takie coś 300 zł bez hamowni. Skoro bez hamowni to pewnie wystarczy jakiś program coś pozmieniać i powinno być ok. Miał ktoś z takim czymś kontakt? Są jakieś programy co można to zrobić przez ODB? Posiadam wyłącznie kabel ODB do grupy VAG (chińska podróbka ale błędy ABS kasuje po deszczu :D). Zdziałam coś sam czy nie warto kombinować? Co myślicie o tym chipie przez nich za tą kasę? Może ktoś z forumowiczów jest z okolic Poznania i zna się na tym? Chętnie wpadnę na taką usługę :D Czekam na wasze rady i opinie. (tak możecie się śmiać) :)
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Pomocny post
    Poziom 31  
    szymon9941 napisał:
    Zdziałam coś sam czy nie warto kombinować?

To drugie.
    szymon9941 napisał:
    Są jakieś programy co można to zrobić przez ODB?

Są, kosztują więcej niż ten golf :)
    szymon9941 napisał:
    Co myślicie o tym chipie przez nich za tą kasę?

Chiptuning to strojenie komputera pod konkretny egzemplarz silnika. Bez hamowni jest to niemożliwe. Za 300zł zapewne wrzucają gotowca znalezionego na necie, raz się uda a innym razem silnik po paru kkm trafi na złom. Opłaca się ryzykować?
  • Sklep HeluKabelSklep HeluKabel
  • Pomocny post
    Poziom 34  
    Za 300zł podaruj sobie.Twoim kabelkiem nic nie zrobisz w tej kwestii.Jak chcesz zrobić to dobrze z hamownia to zapraszamy do kolegi z naszej grupy a masz niedaleko.O szczegóły zapytaj na pw.
  • Uczeń
    @jokeroo jaka cena takiej usługi? :)