Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Przy włączaniu filmu na YouTube, ekran robi się na chwilę czarny.

XanderiX 15 Sep 2017 23:19 3975 2
    XanderiX
    Level 6  
    Witam, problem jak w temacie, a mianowicie gdy włączam jakiś film na YouTube, gdy się przełączają itd. to ekran robi się na chwilę czarny.
    (Niby nic wielkiego ale gdy w tle coś sobie gra i ekran miga co 2-3 minuty to jednak staje się trochę uciążliwe :| )

Dodam, że jako monitora używam 32-Calowego telewizora od Samsunga Model: UE32J5100AW (był tańszy od monitorów, miał niski czas reakcji i upragnione FullHD, a ilość miejsca do pracy dla mnie jako ekonomisty miała znaczenie :D ) i to właśnie na nim się dzieje, a na starym monitorze (jest na złączu VGA ale z przejściówką na HDMI) jest wszystko dobrze.
    Aha, wszystkie sterowniki są aktualne.

Specyfikacja komputera: (nie wiem czy się przyda ale wolę podać niż niepotrzebnie przeciągać temat :D )

Monitor: Samsung UE32J5100AW
    Procesor: i7 7700K
    Płyta główna: Gigabyte GA-Z170-HD3
    Ram: 2x Kingstone Fury Hyperx 8GB DDR4
    Karta Graficzna: Gtx 1060 6GB
    Zasilacz: Chieftec iarena 500W
    System: Windows 10 64-bit
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
  • Helpful post
    deadfrog
    Level 2  
    W opcjach ogólnych wyłącz sprzętowe przyspieszenie, mi pomogło.
    XanderiX
    Level 6  
    Mógłbyś mi napisać jak to zrobić krok po kroku?

Dodano po 7 [minuty]:

Udało mi się znaleźć tę opcję i po wyłączeniu pomogło! :D (na przyszłość w google chrome jest to w: ustawienia -> zaawansowane -> System -> odznaczyć "użyj akceleracji sprzętowej, gdy jest dostępna")