Witam.
Na wstępie przepraszam za być może głupie pytanie ale jestem w tym temacie zielony.
Mieszkam za granicą i mam problem w wynajętym mieszkaniu. Jeden z grzejników w ogóle nie grzeje. Sprawdzałem i powietrza nie ma. Rurka doprowadzająca wodę jest ciepła do miejsca podanego na zdjęciu zaworu (im bliżej zaworu tym rurka jest zimniejsza). Wszystkie pozostałe kaloryfery działają. Powinienem go odkręcać? Boje się problemów które kosztują za granicą i to nie w swoim domu. Wczoraj go delikatnie poluzowalem i wypłynęło kilka kropel wody. Wszystkim serdecznie dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz.
Na wstępie przepraszam za być może głupie pytanie ale jestem w tym temacie zielony.
Mieszkam za granicą i mam problem w wynajętym mieszkaniu. Jeden z grzejników w ogóle nie grzeje. Sprawdzałem i powietrza nie ma. Rurka doprowadzająca wodę jest ciepła do miejsca podanego na zdjęciu zaworu (im bliżej zaworu tym rurka jest zimniejsza). Wszystkie pozostałe kaloryfery działają. Powinienem go odkręcać? Boje się problemów które kosztują za granicą i to nie w swoim domu. Wczoraj go delikatnie poluzowalem i wypłynęło kilka kropel wody. Wszystkim serdecznie dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz.