Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw Jetta 2008 brak nawiewu - Brak nawiewu powietrza oraz spryskiwaczy szyby

18 Wrz 2017 21:36 1146 3
  • Poziom 2  
    Witam, mam problem w moim aucie Vw Jetta 2008r ,1.9 TDI. Nie mogę rozkminić przyczyny niedziałania nawiewu powietrza do kabiny oraz spryskiwacza przedniej szyby. Może ktoś miał podobną usterkę. Najpierw przestało działać przez jeden dzień, naprawiło się samo potem tak jeszcze ze dwa razy i teraz po dłuższym postoju auta nie dział w ogóle, na pewno ma to związek z jakimś zaśniedziałym połączeniem tylko gdzie go szukać. Nie działają tylko nawiew i spryskiwacz i nie wiem co łączy te dwa obwody. Podzespoły wszystkie sprawne. Styki przy skrzynce bezpieczników pod maską wyczyściłem, wentylator zresztą też (ps. nie działa w wcale nawet na czwartym biegu.)
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Coś sprawdziłeś, choćby próbówką? Czego brakuje? Zasilania, masy?
    Przenoszę temat do początkujących.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 2  
    Wczoraj znalazłem przyczynę, nie było napięcia na bezpiecznikach: 40, 41, 42, obwód zasilany z przekaźnika 460 pod kolumną kierownicy. Spalona cewka w przekaźniku. Koszt przekaźnika niewielki ale krwi napsuło wiele, zwłaszcza przy tej pogodzie gdzie bez nawiewu i spryskiwaczy ani rusz.
    Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Witam mam ten sam problem jesli odczytasz zadzwon prosze albo napisz smsa ja zadzwonie moj numer 512628658