Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radmor 5102 te 5470 5122 jak to skleić do kupy

lubierosol 19 Wrz 2017 01:58 636 8
  • #1 19 Wrz 2017 01:58
    lubierosol
    Poziom 2  

Wiem, że na forum pojawiały się już takie tematy ale za każdym razem ktoś chciał podłączyć albo sam korektor lub tuner albo podłączyć wzmacniacz pod komputer, a kiedy chciałem to wszystko złożyć okazywało się, że np. wejście korektora do wzmacniacza jest już zajęte przez tuner itp. Moje pytanie brzmi więc czy jest na forum ktoś kto posiada cały zestaw i dodatkowo podłączył to do komputera (czy to w ogóle jest możliwe) i byłby tak uprzejmy żeby zamieścić dokładny opis co do czego powkładać? byłoby świetnie gdyby ktoś miał możliwość wrzucenia zdjęcia tych połączeń. Z góry dziękuję za pomoc :)

0 8
  • #2 19 Wrz 2017 07:38
    Qbuś
    Poziom 38  

Jaja sobie robisz ? Żeby trafić wtyczką do gniazdka potrzebne ci są zdjęcia ? Gniazda są opisane, do "korektor" podłączasz korektor, do "uniwersalne" tuner AM, do "magnetofon" komputer z jednej strony wtyczka DIN, z drugiej taka jakie masz wyjście sygnału z komputera. Opisy "pinów" we wtyczkach, gniazdach są dostępne wszędzie.

0
  • #3 19 Wrz 2017 11:19
    lubierosol
    Poziom 2  

No i właśnie tak zrobiłem ale tuner nie chce chodzić na uniwersalnym tylko na wejściu korektora.

0
  • #4 19 Wrz 2017 11:40
    Polon_us
    Poziom 40  

Proszę zamieścić zdjęcie(a) jak to jest połączone teraz.

0
  • #5 19 Wrz 2017 12:10
    Qbuś
    Poziom 38  

Jeżeli w sprzęcie było "grzebane", mogą być pozamieniane kolejności przewodów we wtyczkach, gniazdach, trzeba to sprawdzić w pierwszej kolejności. Jeżeli jest O.K. to następny, selektor wejść do sprawdzenia, przeczyszczenia.

0
  • #6 21 Wrz 2017 01:03
    lubierosol
    Poziom 2  

Doszedłem do tego, że wzmacniacz działa jeżeli jest podpieta zworka ale po podłączeniu korektora (5471) cichnie a korektor mimo że wygląda na sprawny w ogóle nic nie wnosi. Myślę że winne może być złe połączenie w kablu do końcówki din rozebrałem ją i połączone są styki 3,5 i 2. Czy to jest właściwe połączenie?

0
  • #7 21 Wrz 2017 02:51
    Mario-1990
    Poziom 16  

złe tak to powinno byćRadmor 5102 te 5470 5122 jak to skleić do kupy

0
  • #8 21 Wrz 2017 07:15
    Qbuś
    Poziom 38  

Korektor musi być połączony kablem, który ma wszystkie 5 przewodów podłączonych według obrazka kolegi "wyżej". Jeżeli ma z jednej strony "DIN" a z drugiej "cichnie"- muszą być cztery (cichnie).

0
  • #9 21 Wrz 2017 14:06
    lubierosol
    Poziom 2  

No tak właśnie myślałem. W końcu sygnał musi wejść i wyjść. W takim razie zostawie ten kabel do podłączenia tunera AM i kupię pełny kabel. Dam znać czy wszystko działa. Dziękuję za pomoc 😊

0