Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myphone Infinity II wyświetlacz - gdzie kupić?

bulwak 19 Wrz 2017 21:55 978 2
  • #1 19 Wrz 2017 21:55
    bulwak
    Poziom 10  

Witam.
    Niestety mam pęknięty ekran Myphone InfinityII LTE . Nigdzie ani w Polsce ani w Chinach tego nie mogę znależć. Przecież niemożliwe jest że wyświetlacz był tylko w jednym i to niszowym modelu. Jestem amatorem ale sam dam radę wymienić tylko jak szukać. W serwisie zaśpiewali mi tyle ile za nowy telefon. Skoro mogą naprawić to skąd biorą części? Pewnie ten telefon jest tylko brandowany jako myphon a flaki ma pewnie jak w innych modelach. Może się mylę ale produkowanie ekranu dla jednej krótkiej serii wydaje mi sie mało prawdopodobne. Sprawa dotyczy pewnie innych "niszowych" chińskich modeli. Jeżeli ktoś się w tym orientuje i ewentualnie mógłby pomóc byłbym wdzięczny. Pozdrawiam

0 2
  • MagBoss
  • #2 20 Wrz 2017 07:30
    Piotrix48
    Poziom 15  

Witaj.
    Nie wiem jak szukałeś,ale na allegro był używany cały set z ramką za 119 zł. Drugą opcja jest zakup nowego za 250zl od polskiego pośrednika. Trzecia zakup z Indii (prawdopodobnie) samego ekranu.Cena 1368 Rupii indyjskich-76,4zł.

0
  • #3 17 Lis 2017 16:19
    bulwak
    Poziom 10  

Piotrix48 napisał:
    Witaj.
    Nie wiem jak szukałeś,ale na allegro był używany cały set z ramką za 119 zł. Drugą opcja jest zakup nowego za 250zl od polskiego pośrednika. Trzecia zakup z Indii (prawdopodobnie) samego ekranu.Cena 1368 Rupii indyjskich-76,4zł.

Otrzymalem bardzo uprzejmy list z Indii ,ze niestety nie ma możliwości sprzedaży poza granice Indii. Polscy pośrednicy nie mają towaru.Temat powraca... Może jednak sa jakieśodpowiedniki albo ten model jest jeszcz inaczej brandowany przez inną firmę. Z niecierpliwościączekamna jakiekolwiek sugestie.

0