Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung A310f konto google zablokowane

krecik10 20 Wrz 2017 16:19 1143 6
  • Poziom 9  
    Proszę o pomoc co robię nie tak, według instrukcji z programem RealTearm po wpisaniu komend at+creg?\r\n atd1234;\r\n, nie pokazuje się mi połączenie na telefonie według wszelkich filmików powinno się pokazać.
    Przy próbie Z3x wgrany pilk combination potem reset FRP i niby jest ok ale wgranie ponownie flasha daje zablokowany telefon ponownie.
    Jest na to jakiś sposób telefon miał androida 7.0 wgrany teraz 6.0.1 na tej wersji.
  • MagBoss
  • Poziom 16  
    Rom po wgraniu combination musi być z androidem 6.0.1 i ważne jak się go wgrywa musi być bez modemu lub CP kto jak woli. Jak się wgra to wtedy reset frp z3x. Dopiero wtedy status w download Mode frp zmienia się na off i można wrzucić androida 7. Całość wykonujemy z3x nie ma potrzeby używać innych programów. Może i jest prostszy sposób ale ten mam sprawdzony i działa
  • Poziom 9  
    Robię tak.
    Wrzucam pełny plik COMBINATION_FAC_FA51_A310FXXU3AQC1 nic nie odhaczam, potem adb włączam w ustawieniach daje reset FRP kończy się że jest ok, na dole napis o resecie, następnie wgrywam np. A310F_XXU2BQA3_OXY2BPL9 4 plikowy, odhaczam PHONE w Z3x czyli modem, i odhaczam boot bo inaczej błąd wyskakuje i leci flash,
    telefon wstaje i po uruchomieniu dalej ma blokadę.
  • Poziom 16  
    Nie tak. Napierw COMBINATION_FAC_FA51_A310FXXU3AQC1 sprawdź czy włączone jest adb. Potem wygrywasz A310F_XXU2BQA3_OXY2BPL9 z odznaczonym CP a nie Phone. Ja się wgra wtedy robisz reset frp. I masz blokadę na off. Teraz full Flash już normalnie jaki tam chcesz i telefon działa.
  • Poziom 9  
    Nie poszło wgrałem COMBINATION_FAC_FA51_A310FXXU3AQC1, telefon się uruchomił, włączyłem debugowanie USB, potem wgrałem przez odina A310F_XXU2BQA3_OXY2BPL9 bez CP, wgrany tylko AP i CSC, telefon se uruchomił ponownie do pierwszego uruchomienia czyli wybór języka, no i w tym momencie klikam reset FRP i nie znajduje ADB nawet na liscie do wyboru niema urządzenia tak jak po wgraniu combination.
  • Poziom 9  
    Poszło na sofcie A310F_XXU1AOL8_TEF1AOL3 tzn. po wgraniu tego softu i połączeniu z wifi pokazały się przeglądarki do wyboru tak jak na większości filmików na yotube, a reszta już z górki QuickShortcutMaker.apk i gam6.apk pobrane i telefon zrobiony.
    Nie wiem tylko czemu na innych softach 6.0.1 nie pokazywały się te przeglądarki.