Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Logitech Z906 - Buczenie w głośnikach

20 Wrz 2017 17:59 351 2
  • Poziom 2  
    Dzień dobry,

mam problem z głośnikami. Nie znalazłem nic na temat tego modelu. Problem polega na tym że jak nic nie jest jest podłączone do wejść po włączeniu jest przyjemna cisza w głośnikach, natomiast jak podłączam coś do wejść analogowych (jack) nawet sam przewód to zaczynają buczeć jednostajnie, moc buczenia zwiększa się jak podłączam na końcu jakieś urządzenie np komputer albo jak palcem dotknę krugiego końca przewodu. Buczenie nasila się jak zwiększam głośność. Z moich poszukiwań w necie wywnioskowałem ze to jakiś problem z masą ale czy ktoś tu może jakoś bardziej przybliżyć, co moge zrobić żeby nie buczało?

Pozdrawiam
    Jakub

• Poziom 43  
    kuna3d napisał:
    moc buczenia zwiększa się jak podłączam na końcu jakieś urządzenie np komputer albo jak palcem dotknę krugiego końca przewodu.

Urządzenia łączy się ze sobą gdy oba są wyłączone, tak sam prosisz się o kłopoty.
    Sprawdź na innym kablu sygnałowym.
  • Poziom 2  
    Oczywiście sprawdzałem inne kable, nie zależy to od ich długości, zawsze jest tak samo. Głośniki sa cicho w momęcie wkłądania przewodu nawet jak na drugiej steonie nic nie jest wpięte zaczyna buczeć. Oczywiście staram sie podłączać oba urządzenia jak są wyłączone.

pozdrawiam i dziękuję
    Jakub