Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

miernik MASTECH MS5908C czy ktoś miał okazję korzystać z tego sprzętu?

20 Wrz 2017 17:59 1854 4
 • Poziom 9  
  Witam szanownych kolegów. Mam przyjemność pochwalić się że byłem na imprezie integracyjnej firm zajmujących się instalacjami elektrycznymi i w losach które były do zakupu wygrałem miernik MASTECH MS5908C. Jest fajny, poręczny. służy również do pomiaru impedancji pętli zwarcia, oraz testu wyłączników różnicowoprądowych. co sądzicie o tym mierniku, czy ktoś miał okazję korzystać z takiego miernika? pozdrawiam i czekam na opinie.pozdrawiam
 • Poziom 9  
  nikt??? ale to musi być chińczyk???
 • Specjalista elektryk
  melpin napisał:
  nikt??? ale to musi być chińczyk???

  a co ma do rzeczy chińczyk czy japończyk - i tak skośnooki. :-)
 • Moderator Elektrotechnika
  Z Twojego postu wynika że pracujesz w firmie zajmującej się instalacjami elektrycznymi a więc również wykonujesz pomiary.Najprostsza sprawa to porównać wskazania tego urządzenia z miernikami które posiadacie a z drugiej strony cena mówi wszystko.
  Nie miałem do czynienie z tym urządzeniem ale Ty możesz opisać tu wyniki pracy tego urządzenia porównując je do wskazań mierników instalacji stosowanych przez Twoją firmę.
 • Poziom 9  
  Witam posiadam dodatkowo miernik wielofunkcyjny Metrel MI 2086 Eurotest 61557 ST no i jeśli chodzi o pomiar impedancji pętli wyniki są bardzo podobne.fajnie sprawuje się jeśli chodzi o pomiar spadków napięć przy obciążeniu 5, 8, 10 A co o tym sądzicie?