Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Somfy silnik rolety altus radiowy - nie daje się zrestartować

maciej0227 20 Sep 2017 21:09 1260 0
    maciej0227
    Level 9  
    Witam, mam problem. Kupiłem dom nie wykończony w środku, wybudowany w 2009 roku. Jest tam 10 rolet Somfy bezprzewodowych . I teraz zaczyna się problem. Przyszedł do mnie gościu, sprawdzić czy rolety działają. Wziął jakieś urządzenie coś tam poklikał odczekał ileś sekund i zakodował swój pilot TELIS 1. Miał zamówić piloty TELIS 4 - 5 kanałowe. Niestety tydzień później zmarł ...

Mam 2 piloty KEYGO 4 RTS zakodowałem je pod wszystkie rolety (przywracałem do ustawień fabrycznych kombinacją 2 sekundy wyłączone zasilanie 10 sekund włączone, 2 sekundy wyłączone i włączone) następnie przycisk kodowania w pilocie i przycisk pod roletę. Wszystkie 9 rolet zrestartowałem i zakodowałem. Niestety ta jedna pierwsza zakodowana na telis 1 w ogóle nie reaguje na tą kombinację restartu. Co mam zrobić ? jest jakiś inny sposób, kurczę na pewno jest sprawna bo działała tydzień temu i od razu została odłączona od zasilania, więc nie mogło się nic stać ....
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się