Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

MF3060 - dziwne objawy wskaznika paliwa

21 Wrz 2017 08:55 522 6
  • Poziom 11  
    w momencie włączenia świateł postojowych wskaźnik paliwa idzie do góry ale tylko do połowy
  • Poziom 11  
    masa główna jest raczej dobra bo ciągnik odpala bez problemu jeżeli to wina masy to albo świateł albo wskaźnika paliwa
  • Poziom 36  
    Dokładnie tak, słaba masa świateł. Zbiornik paliwa metal czy plastik?
  • Poziom 25  
    Słaba masa nie świateł a raczej podświetlenia deski rozdzielczej. Znając życie jedna masa leci od zegara do zegara po kontrolkach i podświetleniu... po wszystkim co jej potrzebuje. Jak jest kiepska to ciągnie je przez urządzenia które są stale lub w tym czasie włączone.
  • Poziom 11  
    Witam chciałbym odnowić temat bo jeszcze się znim nie uporałem ,tak jak kolega pisze jedna masa biegnie do wszystkiego co jej potrzebuje .Do zegarów dochodzi kostka zielona pin numer 6 kolor przewodu czarny , sprawdziłem ja przez żarówkę H4 łącząc ja z plusem akumulatora świeci dobrze. zauważyłem również iz wskaźnik temperatury idzie do góry
  • Poziom 11  
    zbiornik paliwa plastykowy wiec chyba niema różnicy w podłączenia przewodów w czujniku gdybym pomylił wsuwki ,po zdjęciu wsuwek z czujnika i podpięciu woltomierza woltomierz wskazuje 6,3 v a nie powinien wskazywać 12 v