Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner raz na jakis czas nie chce sie włączyć?

21 Wrz 2017 18:19 198 2
  • Poziom 3  
    Witam. Poprzednin razem nikt nie chcial sie wypowiedziec..... Pobawilem sie troche ampkiem i doszedlem do nastepujacych wnioskow. Amplituner noe chce sie wlaczac tylko wtedy gdy jest do niego podpaczona jaka kolwiek antena FM.... jak odlaczylem antene, to przez 3 dni ani razu to sie nie wydarzylo. Nastepnie znowu podlaczylem antene..... ampek dzialal normalnie kilka gidzin (nie mam pojecia czy zalezy to od czasu czy od ilosci wlaczen i wylaczen....). Wylaczylem go, wyszedlem z psem na spacer i po powrocie juz sie nie wlaczyl - nie bylo mnie moze 45 minut. Wylaczenie i podlaczenie wtyczkiz gniazdka i dziala - do ponownego wylaczenia.... Odlaczylem antene, reset w gniazdku i znowu dziala - bez anteny nic sie nie dzieje - za kazdym razem jak go wylacze moge go tez wlaczyc. Ma.ktos jakis pomysl, bo ja juz zglupialem......
  • Poziom 38  
    Jaki amplituner ? Jaka antena ? Podaj chociaż trochę szczegółów .Regulamin przeczytać i stosować !
  • Poziom 3  
    Sorki ake pisalem w pierwszym poscie - Sony str-db840 qs. Antena jakakolwiek pokojowa Fm/Ukf - z ta roznica, ze na aktywnych (z wbudowanym wzmocnieniem) dzieje sie to praktycznie od razu tak jak i po podlaczeniu do kablowki a na antenie pasywnej po kilku godzinach. Jak odlocze antene od wzmaka nic takiego nie dzieje.... jak tylko podlacze antene (sam wtyk wystarczy) to po kilku godzinach amp sie nie wlacza.