Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

htc-desire-530 Telefon nie włącza się pokazuje symbol baterii z wtyczką

Keriam 22 Wrz 2017 17:21 273 8
  • #1 22 Wrz 2017 17:21
    Keriam
    Poziom 3  

Witam
    Tak jak w temacie:
    Posiadam htc-desire-530 około tygodnia i pierwszy raz wyładowałem baterie do spodu, teraz kiedy podłączyłem telefon do powerbanka zaczął się zapętlać.
    Wibrował, pokazywał rozładowaną baterię po czym pojawiał się czarny ekran, po tym telefon jakby włączał się od nowa i wyświetlał obrazek baterii w której znajdował się okrąg a w środku niego wtyczka po czym telefon znowu wyłączał się i po paru sekundach od nowa. Kiedy zamieniłem powerbanka na ładowarkę działo się to samo.
    Proszę o pomoc
    Dodam że nie jestem w stanie zresetować telefonu do ustawień fabrycznych.

• Pomocny post
    #2 22 Wrz 2017 18:21
    1 PAWEL
    Poziom 40  

Próbowałeś wyjąć baterię na trochę i ponownie włączyć. Ewentualnie podmienić baterię.

• #3 22 Wrz 2017 19:29
    Keriam
    Poziom 3  

Nie wolno demontować żadnej części telefonu. Nie wolno otwierać na siłę telefonu ani wyjmować z niego baterii. Mogłoby to doprowadzić do uszkodzenia telefonu lub jego układów elektronicznych oraz spowodować unieważnienie gwarancji.

Tak jest napisane na stronie HTC więc mam mieszane uczucia, z drugiej strony telefon ma lekkie ryski/pęknięcie na ekranie więc na gwarancje raczej go nie wezmą prawda? Nie widze jak można "otworzyć" telefon klasycznie nie "na siłę" Jesteś pewny że to pomoże ?

Wymiana nowej baterii. Trochę mnie to dziwi biorąc pod uwagę że telefon jest nowy ale w ostateczności jeśli to pomoże. :/

• #4 22 Wrz 2017 19:37
    1 PAWEL
    Poziom 40  

Nie ma do końca pewności u mnie się zapętlił z bateria to pomogła wymiana baterii, nawet nie próbowałem doładować inaczej tej starej baterii.
    W końcu jak przyjdzie do wymiany baterii to jak to zrobić.

• #5 22 Wrz 2017 19:38
    Keriam
    Poziom 3  

To znaczy że od razu wymieniłeś bateryjki, a wyciągania nie próbowałeś ?

• #6 22 Wrz 2017 19:40
    1 PAWEL
    Poziom 40  

Keriam napisał:
    To znaczy że od razu wymieniłeś bateryjki, a wyciągania nie próbowałeś ?

Otworzyłem obudowę, z tym że to inny telefon oczywiście po wyłączeniu telefonu.

• #7 22 Wrz 2017 19:41
    Keriam
    Poziom 3  

Dlatego teraz mam rozkminę, nie widze jak to otworzyć bez uszkadzania

• #9 23 Wrz 2017 11:26
    Keriam
    Poziom 3  

Ponawiam zapytanie, dzisiaj wystąpił ten sam problem, telefon nie chce się naładować a kiedy "wisiał" na ładowarce cały czas było 0%

TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo