Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Eurostat 2006 mi nie chodzi

23 Wrz 2017 12:14 591 2
  • Poziom 1  
    Kupiłem regulator Euroster 2006 bo w wcześniejszym eurosterze 2000 już mi styki nie stykaly. Kupiłem sam regulator a odbiornik zostawiłem stary, regulator po włożeniu Bayeru działa i wszystkie przyciski pracują jednakże nie chce złapać sygnału od Starego odbiornika. Nie wiecie może co to może być ? Czy muszę kupić Nowy odbiornik rx ?
  • Poziom 15  
    Każdy regulator bezprzewodowy składa się z dwóch elementów: nadajnika - w tym wypadku był by to Euroster 2006TX i odbiornika RX - który podłącza się do pieca. Oba elementy, w tym modelu, muszą posiadać ten sam kod procesora by ze sobą współpracować. Dlatego stary odbiornik raczej nie będzie współpracował z nowym odbiornikiem. Jeżeli posiada Pan Euroster 2006 (bez oznaczenia TX) to jest to model przewodowy który nie ma szans działać gdyż nie posiada modułu nadawczego. Jeżeli jest to model TX to po podłączeniu do niego odbiornika RX (z zestawu) wszystko będzie działać prawidłowo.
  • Poziom 36  
    Fruc napisał:
    Kupiłem regulator Euroster 2006

O ile się orientuję to wersje bezprzewodowe są sprzedawane w kompletach nadajnik + odbiornik. Jeśli kupiłeś sam nadajnik to chyba wtopiłeś, bo teraz będziesz miał problem z dokupieniem samego odbiornika, a jeśli Ci się uda to zapewne przepłacisz względem kupna całego zestawu.
    Zresztą chyba i tak lepszy byłby niewiele droższy model 2026 z racji trybu PI albo warto byłoby zainwestować w Q7, bo oferuje większe możliwości konfiguracyjne, więc można dopasować do indywidualnej specyfiki danej instalacji.