Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nvidia Quadro M3000m vs GTX 880m 4Gb

25 Wrz 2017 19:14 615 11
  • Poziom 4  
    Witam wszystkich serdecznie, mam następujący dylemat. Otóż zepsuła mi się karta grafiki gtx 880m (sekcja zasilania) i mam do wyboru naprawiać ją lub kupić nową kartę: Nvidia quadro M3000m. Podobno można ją podkręcać , jest dużo chłodniejsza a wydajnością dorównuje gtx 970m, czy to prawda? W necie znalazłem niewiele informacji poza suchymi specyfikacjami.
    pozdrawiam

• Poziom 43  
    Marka i model laptopa gdzie?
    Karty z dopiskiem m to karty mobilne, nie licz na wydajność GTX970 :)
  • Poziom 4  
    Oczywistym jest , że mobilki nie dorówna poziomowi deskopowej 970'tki ;) Chodziło mi o 970m :P
    Laptop medion erazer x7830
    Plus pytanie , jak jest ze sterownikami kart quadro ?
  • Poziom 41  
    Za ile kupujesz m3000m? Albo ile możesz wydać?

Napewno ta 880M ma walniętą tylko sekcję zasilania? Zdjęcie karty możesz dać?

Oczywiście będzie sensowniejsza i sporo chłodznieszja od 880M która jest chyba najgorętszą kartą jaką można mieć.
  • Poziom 4  
    Za 1000 zł quadro, zdjęcia dodam później , ale diagnoza z vbios została potwierdzona

• Poziom 43  
    Karta kartą, ale z reguły pozostaje kwestia gniazda karty, Biosu, chłodzenia...
  • Poziom 41  
    Raczej tylko chłodzenia w tym przypadku bo slot mxm3B, a vbios dla kart to przy quadro w tym wypadku jest jeden. Zresztą 880m działa w każdej wersji. 970M też choć tutaj trzeba w zależności od wersji rdzenia modyfikować infa.

Miałem 880m z odblokowanym vbiosem (inaczej okrutny throttling), mam 970m (teraz luzem) i teraz 980m.
    880M piekło, 970m chłodniutko i wydajniej, 980m juz nie tak chłodno ale nie tak gorąco jak 880m.
  • Poziom 13  
    Witam,
    Mam taki sam medion x7830
    Jaką najmocniejszą kartę graniczną można do niego zamontować?
  • Poziom 13  
    Możecie podpowiedzieć jaki to model i gdzie mogę kupić bo na al... nie ma.