Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Co kupić Mężowi, namiętnie słuchającemu Spotify? ;)

26 Wrz 2017 11:07 417 2
  • Poziom 3  
    Witam serdecznie,
    Zbliżają się urodziny Męża - Informatyka ;)
    Jakiś czas temu mówił, że bardzo chciałby kupić sobie głośniczki Bluetooth marki Yamaha WX-030. Niestety nie stać mnie na takie :(

Z drugiej strony, za kilka miesięcy wprowadzamy się do nowego domu. Przydałby się nam sprzęt, który będzie posiadał radio i nie trzeba będzie stale pamiętać o ładowaniu sprzętu. Pomyślałam więc o wieży - Philips Btm2280 lub btb2465(2470).
    Mąż lubi fajny design (można powiesić na ścianie), słucha radia, no i co najważniejsze - wieżę można połączyć poprzez bluetooth z telefonem (spotify).
    Czy Waszym zdaniem wieża ma dobre parametry? Warto zainwestować w taki sprzęt w takiej cenie?

Będę wdzięczna za odpowiedź.
    Pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 3  
    tyle, że mam ograniczony budżet (max 400-450 zł) :(
    Na allegro wystawiony jest sprzęt Philips BTB2465 w cenie 390 zł. Poważnie się nad nim zastanawiam.
    Czy miał Pan może doświadczenia z takim sprzętem? Jak działa bluetooth, itd?
    Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odp.

Dodano po 4 [minuty]:

Mój Mąż chciał głośniczek z tego względu, że czasami będzie schodził do piwnicy i tworzył z drewna. Poza tym jednak, jestem prawie przekonana że nie będzie używał go poza domem.
    Pomyślałam więc o mini wieży (ten sprzęt też może przenieść piętro niżej). Tylko zasadniczym pytaniem jest, czy bluetooth będzie spełniał swoją funkcję :)

Dodano po 1 [minuty]:

a słuchawki już posiada :)