Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Amplituner kino domowe [YAMAHA RX V357, KODA AV505, który]

05 Sie 2005 17:41 2025 4
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Powiem szczerze - tutaj wybor jest trudny. Moze sie okazac, ze Koda lepiej zagra - w co troche watpie, nawet jesli zabrzmi potezniej to nie bedzie miec az tylu opcji... Najlepiej byloby poobcowac z nimi - inaczej trudno okreslic... Generalnie polecam Yamahe bo jest dobra - zawsze, nie maja modeli bublowych. Koda w sumie podobnie - wiec... W tej cenie trudno powiedziec jednoznacznie.
  • Poziom 32  
    Na razie jadę na trzech wzmakach PRL, kompie z SB Live 24bit i Mancie 07 ale już pomału mam dość kręcenia gałami i ustawieniami w sterach by było max OK! :)
    Chociaż to co dają stery nawet te od Creatury w połączeniu z Foobarem i pluginami oraz AC3 to można nieźle pokombinować z dźwiękiem przestrzennym więc pomału kiełkuje myśl o poprawnym amplitunerze bo od kiedy mam kontakt z muzą to zawsze stawiałem na poprawną jego jakość (pamiętam czasy mag. Szpulowych i zawsze nagrywałem tylko stero i z prędkością 18cm/s na polskich nisko szumowych, koszty ale warte tego) i efekty przestrzenne na początku stereo teraz DD lub ProLogic.
  • Poziom 22  
    Witam.Poszukaj Denona,w tej cenie powinieneś się zmieścić a potem jest Onkyo,ale droższe i może znajdziesz używany w dobrym stanie.Pozdrawiam-Zygmunt.
  • Poziom 32  
    Witam
    Dzisiaj byłem w sklepie z RTV i sprzedawca wysnuł tezę, że najlepsza seria Yamhy to x40, trochę gorsza to x50, a ta x57 już wyraźnie pokazuje, że firma leci po kosztach.
    Więc czy w tym twierdzeniu są jakieś elementy prawdy czy tylko gość chce się pozbyć starszego modelu serii x40 (cena 1899zł, chyba 640 albo 540)
    Zukłonami