Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi a4b5 Lampka wewnętrzna

26 Wrz 2017 21:43 438 9
  • Poziom 4  
    Witam
    Mam takie pytanko:)
    Czy normalne jest że po odpaleniu auta lampka wewnętrzna gaśnie po jakimś czasie ??
    u was też tak jest ? . Czy tylko mi się wydaje ze powinna gasnąć bezpośrednio po odpaleniu ?
    Jaka może być przyczyna ??
  • Poziom 16  
    a czy ta lampka gaśnie po zapłonie w takim samym czasie kiedy otwierasz drzwi samochód? tam w podsufitce masz trzy kombinacje do wyboru i czasem i tam leży przyczyna
  • Poziom 19  
    Po jakim czasie? (napisz w sekundach).
    Jest to normalne ,że po odpaleniu lampka świeci jeszcze przez około 2 sekundy i po tym czasie gaśnie.
  • Poziom 4  
    po odpaleniu samochodu lampka świeci ok 20 sekund i gaśnie
    Identycznie jak po wysiadaniu z samochodu. Przełączniki wporządku poniewarz podmieniałem lampke i jest identycznie
  • Poziom 16  
    do sprawdzenia masy na każdym styczniku od każdych drzwi a zdaje się że powinny być tam takie czarne bolce wystające niedaleko rygli zamków i kiedy otwierasz drzwi to te bolce zwierają się z masą i przekazują ją do modułu który z kolei załącza lampki wew. ale może być też tak, że masy z korodowały i ktoś podczepił na ''krótko'' i dlatego masz ten czas palenia się lampki. A druga sprawa to to, że masz w lampce kilka możliwości włączenia oświetlenia, opisz jak zachowuje się lampka na tych poszczególnych kombinacjach
  • Poziom 4  
    kolego masy ok . po zgaszeniu zapłonu też mam czasówkę i jest ok . Funkcje lampki
    wylącz
    włącz na stałe
    i po otwarciu drzwi
    Ale po odpaleniu auta, nawet jak światełko w środku sie już nie świeci to po odpaleniu się zświeca i 20 s jeżdze z żaswieconym.
    Może to być wina stacyjki ?? bo do el szyb prąd po przekręceniu zaplonu pojawia się też dopiero po 2 minuty
  • Poziom 16  
    to wtakim bądź razie moduły komfortu do sprawdzenia, sprawdź w necie a czy d czy k?

Dodano po 41 [sekundy]:

to wtakim bądź razie moduły komfortu do sprawdzenia, sprawdź w necie a czy d czy k?
  • Poziom 4  
    Gdzie znajduje się moduł komfortu ?? d czy k ? co to znaczy ? Jak to sprawdzić??
  • Poziom 16  
    który rok tego auta? rodzaj nadwozia ?

Dodano po 8 [minuty]:

moduł jest z tyłu przed lampą prawą a moduł od szyb elektr. jest pod kolumną kierowniczą
  • Poziom 4  
    a4b5 1999 na 2000 sedan. Na profilowym widac . popatrze jutro przy tych modułach . A na kompie wyjdzie mi usterka modułu . Ostatnio wyszedł mi błąd '' wyprany kluczyk '''