Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Fiat Punto I - Antena radiowa

27 Wrz 2017 17:20 456 7
  • Poziom 14  
    Witam
    W punto I z 1999 roku jest oryginalna antena zewn皻rzna. Moja mia豉 niestety u豉many element wystaj帷y ponad dach- co zmusi這 mnie do zakupu nowej. Po wyj璚iu lampki o鈍ietlenia wewn皻rznego odkr璚i貫m anten i wymieni貫m na now. Postanowi貫m wymieni tylko sam anten bo nie chce mi si zdejmowa tapicerki by poprowadzi nowy przew鏚. Ko鎍闚ka przewodu nie pasowa豉 do nowej anteny wi璚 j obci掖em by po陰czy z now oryginaln odci皻 z nowego kabla. Po po陰czeniu 鈔odkowej 篡造 radio zacz窸o odbiera stacje prawid這wo- pogorszy這 si troch po dokr璚eniu nakr皻ki mocuj帷ej do oporu. Ale najdziwniejsze wydarzy這 si wtedy, gdy z陰czy貫m w obu przewodach oplot. Wtedy radio przesta這 odbiera jak彗olwiek stacj. Pozostawi貫m tylko 鈔odkow 篡喚 po陰czon a oplot roz陰czy貫m. Dodam jeszcze, 瞠 od strony radia ko鎍闚ka jest fabryczna, nie rusza貫m jej.
    Co mo瞠 by tego powodem? Naczyta貫m si o braku masy- ale nijak nie wiem co z tym zrobi.
    Radio odbiera tylko w otwartej przestrzeni- wjazd w wysokie zabudowania powoduje zaszumienie.
  • Poziom 14  
    Rozumiem 瞠 w gr wchodzi w takim razie wymiana przewodu?
  • Poziom 14  
    A nie wystarczy jak sprawdz przyrz康em pomiarowym czy obie 篡造 nie s po陰czone?
  • Poziom 14  
    Wymieniono ca陰 anten na now
  • Poziom 14  
    Wymieniono anten na now w ca這軼i