Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Brak pełnego ekranu, spadki fps

moyrd 27 Wrz 2017 19:42 513 6
  • #1 27 Wrz 2017 19:42
    moyrd
    Poziom 3  

Proszę niech mi ktoś w końcu pomoże, bo to jest nie możliwe, że nic nie da się z tym zrobić. Problem w tym, że w FIFIE 18 (tak samo było w 17) nie mogę ustawić gry na pełny ekran (gram na laptopie), niby ustawione jest, włącza się, mignie kilka razy i jest w trybie okna, nic nie pomaga (w sumie nikt też nie chce mi z tym pomóc). Nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie skakanie fps, od 60 do 30, cały czas, przez to gra klatkuje. Na całkowicie najniższych ustawieniach, chodzi mi tak samo jak na ultra. Już nie wiem gdzie mam pisać o pomoc z tym, bo nikt nigdzie nie odpisuje, albo jakieś same pierdoły...

0 6
  • #3 27 Wrz 2017 19:53
    moyrd
    Poziom 3  

Już podaję, szybko pisałem i zapomniałem o tym. Jest to Asus G550JK

0
  • #5 27 Wrz 2017 20:10
    moyrd
    Poziom 3  

Nie chodzą na pełnych. Grafika raczej nie jest przegrzana, raz na jakiś czas włączę na 1-2h Battlefield'a 1, czy GTA V i działają mi normalnie.

0
  • #6 28 Wrz 2017 20:15
    Jack_Ripper_PL
    Poziom 4  

Win 7, 10, XP?
    Podaj pełną specyfikację, pomoc nadejdzie szybciej.

Sterowniki grafiki aktualne? DirectX jest? (spróbuj dograć 9.0c).
    Problem występuje z jakąś inną grą?
    I standardowo, screen z HWinfo, zakładka sensors-only, po 10 minutach grania.

0
  • #7 05 Lis 2017 16:40
    moyrd
    Poziom 3  

Odkopuje po miesiącu, bo nie miałem czasu.

Windows 8.1
    Już nie chodzi o te fps, tylko o to, że nie mogę włączyć pełnego okna. Jedyna uzyskana odpowiedź: na laptopach tak czasami jest. Przecież to jest niemożliwe żeby nie dało się włączyć gry na fullscreen. Mam wszystkie sterowniki itd., itp.

0
  Szukaj w 5mln produktów