Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Corsa C: oryginalny CZ. jak założyć alarm?

05 Sie 2005 19:36 7311 11
  • Poziom 10  
    Witam! mam corse c z oryginalnym centralnym zamkiem w kluczyku. jak i gdzie sie wpiać aby podlaczyc standardowy alarm (nie oplowski)? a jezeli sie nie da to jaki alarm wspolpracuje z centralnym zamkiem opla? centralny zamek jest firmowany przez siemensa (przynajmniej tak jest napisane na kluczyku). pozdrawiam!
  • Poziom 20  
    W oplu jest centralka, która ma wyjścia do alarmu, W Astrze I centralka jest w prawym przednim słupku, obok nóg pasaźera. Centralka jest wewnąrz słupka, pod jakąś inną centralką. Posiada kostkę 6 stykową, w której 2 konektory są nie podłaczone - to właśnie do nich podłączasz kable zamykające drzwi, te od alarmu.
  • Poziom 13  
    A jak to wygląda w Oplu corsie ?? Mojemu wójkowi juz 2 razy poduszke skrobneli i wkoncu zdecydowal sie na alarm . Codzi o to ze jest kluczyk z pilotem do centralnego i bezsensu było by montowanie alarmu z nowym pilotem . chce aby został orginalny pilot w kluczyku
  • Spec od samochodów
    1. primo - tata nie pisz o astrze jak mowa jest o corsie c gdzie wszystko jest inaczej - nie wprowadzaj w błąd
    2. primo - potzrebujesz alarmu w którym załączenie i wyłączenie jego będzie odbywało się przy pomocy sygnałów z centralnego zamka + sygnał inchibit. Polecam MOP 2A firmy Meta lub QX 02.
    Aczkolwiek jeśli nie podłączałeś alarmów i nie znasz Corsy C - daruj sobie podłączanie i wyślij wujka tam gdzie to robią fachowcy
    pozdrawiam Jarek
  • Użytkownik usunął konto  
  • Spec od samochodów
    Norbert
    napisz mi w takim razie jak realizowany jest przewód inchibit w alarmie seo - skoro jesteś spec to wiesz co mam na mysli
    jeśli nie wiesz, to chodzi mi o to, czy seo rozbraja się po otwarciu centralu z kluczyka. Jeśli się rozbraja - to kibel, jeśli nie to "z kąd wie" że otwierany jest z pilota a nie z klucza?
    czekam na odp.
    pozdrawiam Jarek

Dodano po 37 [sekundy]:

Norbert
    napisz mi w takim razie jak realizowany jest przewód inchibit w alarmie seo - skoro jesteś spec to wiesz co mam na mysli
    jeśli nie wiesz, to chodzi mi o to, czy seo rozbraja się po otwarciu centralu z kluczyka. Jeśli się rozbraja - to kibel, jeśli nie to "z kąd wie" że otwierany jest z pilota a nie z klucza?
    czekam na odp.
    pozdrawiam Jarek
  • spec od auto-elektro
    norbert to nie chodzi o jakieś wymysły który alarm jest lepszy tylko o wygode funkcjonowania i klase alarmu która powinna być odpowiednia do rocznika samochodu, i w tym wypadku (opel) Jarek jest dlamnie guru mimo tego ze go nieznam osobiscie choć mieszka niedaleko
  • Spec od samochodów
    norbert
    skoro montujesz seo od dawna to napisz jaka jest jakość chińskich syrenek dostarczanych z tego typu alarmami ( ich własne zasilanie staje się historią po roku) a piloty też nie są piękne po pewnym okresie
    co do QX i mety - nie znam słowa reklamacja - hermetyczne piloty i syrenki kosztują ale coś za coś
    co do doboru alarmów do aut to wg mnie nie można skrobać d...y szkłem
    i jak masz auto za 20 - 50 tys to nie wkładasz alarmu za 500
    jak masz auto za 10 tys to można pooszczędzać i założyć coś taniego
    nie ma co mieć klapek na oczach i montować alarm za 500 klientowi który wydał 40000 na auto - to tak jak zamontować mu polskie klocki hamulcowe - przecież też hamują - to poco montować lepsze?
    bądźmy profesjonalistami
    pozdrawiam

Dodano po 46 [sekundy]:

norbert
    skoro montujesz seo od dawna to napisz jaka jest jakość chińskich syrenek dostarczanych z tego typu alarmami ( ich własne zasilanie staje się historią po roku) a piloty też nie są piękne po pewnym okresie
    co do QX i mety - nie znam słowa reklamacja - hermetyczne piloty i syrenki kosztują ale coś za coś
    co do doboru alarmów do aut to wg mnie nie można skrobać d...y szkłem
    i jak masz auto za 20 - 50 tys to nie wkładasz alarmu za 500
    jak masz auto za 10 tys to można pooszczędzać i założyć coś taniego
    nie ma co mieć klapek na oczach i montować alarm za 500 klientowi który wydał 40000 na auto - to tak jak zamontować mu polskie klocki hamulcowe - przecież też hamują - to poco montować lepsze?
    bądźmy profesjonalistami
    pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Witam
    Czy alarm SEO perfect do Corsy C 1,2 benzyna 2005r. wystarczy ? czy szukać jeszcze jakiegoś immobileizera do dodatkowego odciecia paliwa, zapłonu itp. lub coś na zwykły ukryty swich. Chciałem założyć zawór/zawory na przewodach paliwowych ale odradzono mi ze względu na pojawiający się ciągle błąd silnika (pomarańczowa kontrolka) Samochodem będzie jeździła siostra - dlatego. Będę to wszystko oczywiście sam montował. Proszę o podpowiedź czy ten alarm też coś odcina i będzie to wystarczające zabezpieczenie ?