Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo V40 I - Jak podłaczyc radio z pionner do VOLVO v40 I 1997

TomaszNZM 28 Wrz 2017 17:04 1158 8
  • #1 28 Wrz 2017 17:04
    TomaszNZM
    Poziom 4  

Witam szukam kostki w którym będę mógł podłączyć radio z pionnera do auta volvo v40 ponieważ oryginalne radio padło na ament i chciałbym założyć inne ale wejścia do kosktki nie pasują mam kostkę ISO ale nie pasuje do volva v40 tylko do radia pionner, pytanie brzmi czy istnieje taka kostka która by połaczyla radio pionner do volva? prosiłbym o nazwę tej kostki
    model radia -Pionner DEH-P3600MP

0 8
  • #3 28 Wrz 2017 17:28
    TomaszNZM
    Poziom 4  

PITERRR napisał:
    Witam .Może kolega podać model tego Pionner radia?

poszukam moze gdzies pisze na radiu

Dodano po 2 [minuty]:

PITERRR napisał:
    Witam .Może kolega podać model tego Pionner radia?

Pioneer DEH-P3600MP, przepraszam że wcześniej nie podałem modelu zapomniałem

0
  • #5 28 Wrz 2017 19:10
    TomaszNZM
    Poziom 4  

PITERRR napisał:
    Kostkę dostaniesz a starą którą masz aktualnie sprawdzasz gdzie masz napięcia a gdzie są głośniki i podpinasz pod kostkę tą z linku .Link

wszedlem w ten link i rozmawiałem z sprzedawcą powiedział że ma złącze z kostki volvo v40 do ISO natomiast kabel ISO pojdzie do radia

0
  • #7 28 Wrz 2017 19:26
    TomaszNZM
    Poziom 4  

PITERRR napisał:
    Tak jest to kostka ISO do PIONEER DEH-P3600MP.

Kostke ISO to ja mam na zdjeciu nawet jest, napisalem że koleś sprzeda mi kostkę ze złączem Volvo do ISO

Dodano po 2 [minuty]:

PITERRR napisał:
    Tak jest to kostka ISO do PIONEER DEH-P3600MP.

a ten link co mi dales to nie będzie ta kostka pasować do volvo, zauwazylem na zdjeciu na allegro ze te 2 kostki są takiej samej szerokosci a w moim volvie jest jedna waska i jedna szersza

0
  • #9 28 Wrz 2017 19:41
    TomaszNZM
    Poziom 4  

PITERRR napisał:
    Tak wiem ale możesz ją przerobić i będzie ci pasować rozchodzi się tylko o napięcia i głośniki jak wcześniej pisałem.

no tak chyba ze o tym piszesz ale wolałbym skorzystac z opcji sprzedawcy no bo skoro ma taka to po co się bawić kupuje i koniec :)

0