Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

DIVERSITY BMW e61 nie działają piloty do zamka

Pluta Grzegorz 06 Feb 2020 12:34 50964 43
    pablooo111
    Level 1  
    Witam podpowie ktos dzie mogę kupić ten mikrokontlorer bo szukam i nie mogę znaleźć
    Lukun
    Level 1  
    JElo_masta
    Witam, mam taki sam problem w e61, mianowicie pilot działa z odległości ok 30-40cm, jak wyjmę czarna wtyczkę od anteny to nie działa.
    Proszę o info czy można Ci wysłać moduł, pozdrawiam
    JElo_masta
    Level 14  
    Witaj. Jasne zapraszam na pw. Dogadamy szczegóły.
    peja301
    Level 13  
    Mam ten sam problem odezwij się na Email slusarskiiiii(malpa)gmail.com
    Tomkoff
    Level 8  
    Rozwiązał ktoś z Was problem z bardzo małym zasięgiem działania pilotów? Które elementy należy sprawdzić? Moduł podmieniony na inny i wszystko działa więc problem jest w samym wzmacniaczu.
    JElo_masta
    Level 14  
    Najprościej wysłać go do mnie :) mogę podpowiedzieć ze przyczyna może być złożona. Najprostsza awaria jest brak zasilania na wzmacniaczu wyjściowym. Ale to już zapewne sprawdziłeś. Pozostaje oprogramowanie - procesor albo inne elementy.
    Krystiian
    Level 2  
    Witam,

Mam podobny problem, nie dział centralny zamek z pilotów oraz antena miała bardzo słaby zasięg , po naprawie kabli w klapie zasięg anteny wrócił do normy ale piloty dalej nie działają wysłałem moduł diversity do naprawy okazał się sprawny. Mój mechanik wymięka. Jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić ? Mam zerową wiedzę na temat elektroniki
    JElo_masta
    Level 14  
    Witam. Jeżeli nie był wysłany do mnie to o rzekomej sprawności możemy gdybać. Jest sposób by wykluczyć moduł. Natomiast trzeba robić to na samochodzie z moja pomocą telefoniczna. Dobrać się do modułu i sprawdzić czy rozpoznaje sygnał z pilota. Pozdrawiam
    Didier_aube
    Level 1  
    Witam Cię,
    Mam ten sam problem, box już nie działa.
    która część wymaga wymiany, czy ktoś zna mechanika?
    Dzięki za pomoc !
    Tomkoff
    Level 8  
    Napisz więcej szczegółów co nie działa, jakiego mechanika potrzebujesz? Jak jesteś z Wielkopolski mogę pomóc zdiagnozować Tobie problem.
    Krystiian
    Level 2  
    Krystiian wrote:
    Witam,

Mam podobny problem, nie dział centralny zamek z pilotów oraz antena miała bardzo słaby zasięg , po naprawie kabli w klapie zasięg anteny wrócił do normy ale piloty dalej nie działają wysłałem moduł diversity do naprawy okazał się sprawny. Mój mechanik wymięka. Jakieś pomysły co mogę jeszcze zrobić ? Mam zerową wiedzę na temat elektroniki

U mnie padł moduł CAS wymiana plus zgranie starego plus nowy kluczyk i zakodowanie całość 750 zł kable w klapie 250 zł. Mechanik w Opolu na wapiennej 1 ogarnął wszystko w chwile
    Launch78
    Level 17  
    Panowie kojarzy ktoś jaki powinien być rezonator kwarcowy przy NEC
    tabul
    Level 12  
    Polecam użytkownika JElo_masta. Moduł naprawiony z przesyłkami w dwa dni. Wszystko działa ;)
    Launch78
    Level 17  
    Już naprawiony.
    Rezonator dobrany i ok.