Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Suzuki swift 1.0 2002 - Nie odpala. Podczas deszczu zaczął szarpać i zgasł.

28 Wrz 2017 19:53 1074 10
 • Poziom 9  
  Mój Swift zgasł i nie chce odpalić. Mocno padało i nie wiem co mogło zalać. Wszystko już sprawdzałem: cewkę, moduł, aparat zapłonowy+ kable w.n. , czujnik wałka rozrządu, czujnik poł. wału, wszystko dobre a on nic. Napięcie na świece dochodzi a odpalić nie chce. Jeden mechanik rozkłada ręce, trzyma go już 2 tygodnie i chyba muszę go odebrać i nie wiem co mam zrobić? Co jeszcze sprawdzić?
 • Poziom 33  
  Do zapłonu prócz napięcia na świecach potrzeba także czegoś co by się od tej iskry na świecy zapaliło.
 • Poziom 26  
  A kompresja na cylindrach jest ??
 • Poziom 9  
  jest kompresja . No dziś się dowiedziałem że mechanik nie naprawił i może mi go przyholować. Powiedział że napięcie do cewki dochodzi ale na kabel W.N. już nie wychodzi. Komputer pokazuje że aparat zapł. jest walnięty, ale mechanik mówił że podmieniał już 3 aparaty i 2 cewki i dalej nic.
 • Poziom 25  
  Tak tak akurat do suzuki już miał trzy aparaty które leżały na półce a on biedny tyle się na męczył żeby sprawdzić czy auto zagada.............Zabierz auto bo na jego teoriach opierać się nie będziemy,sprawdzisz czy z cewki do rozdzielacza dochodzi WN i nie tylko ale auto musisz mieć u siebie.
 • Poziom 9  
  Byłem dziś u mechanika sprawdzić co i jak. Auto dalej nie odpala, wygląda na to że jest roździelacz uszkodzony, a właściwie 2 roździelacze, ten mój, który był w samochodzie i ten drugi co on zamówił. Na pierwszym wogule nie ma iskry, a na tym 2 raz jest, a raz niema. Dałem mu jeszcze szansę : zamówił 3 z gwarancją rozruchową. Jak ten nie zadziała to chyba tylko na recykling.
 • Poziom 25  
  A palec rozdzielacza jest sprawny?