Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lg G2 D802 - Reaguje z dużym opóźnieniem

spideermaan 28 Wrz 2017 20:45 339 3
  • #1 28 Wrz 2017 20:45
    spideermaan
    Poziom 3  

Witam Jestem posiadaczem Lg g2 od prawie trzech lat jakiś czas temu telefon nagle sie zawiesił ja go zrestartowałem i było dobrze. Wyglądało to tak że dotykało się ekranu a on po 10 sekundach dopiero reagował z takim zamuleniem. Wczoraj znowu się to stało i myślałem że po restarcie będzie dobrze ale niestety nie. Hardreset nic nie pomógł Robiłem go dwa razy i dalej nic to samo. Przed odblokowaniem ekranu telefon śnieży przez sekunde. Czy opłąca się go naprawić . Maksymalny koszt naprawy przewidziany 50 zł, jeśli bedzie drozej to sprzedam jako uszkodzony.. POZDRAWIAM

0 3
  • #2 28 Wrz 2017 20:57
    boneksl
    Poziom 18  

Polecam sprzedać na części. Wątpie by za 50 zł jakiś serwis w tym grzebał.

0
  • #4 03 Paź 2017 13:49
    boneksl
    Poziom 18  

Kolego tutaj chodzi o czas. Na dzień dobry telefon trzeba rozebrać, podłożyć drugi lcd, ewentualnie całą taśmę systemową, a w przypadku G2 trochę zabawy jest. Wątpię żeby komuś chciało się grzebać za 50zł, potem nabić na kasę, zapłacić podatki i mieć 30 zł na czysto o ile grzebanie pomoże, bo raczej coś na pewno będzie trzeba wymienić. Licz się raczej z kosztem co najmniej 150zł- wtedy są szanse, żeby telefon ruszył.

0