Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Piekarnik Whirlpool AKZ 237 - - Blokada przycisków

Przzz 28 Wrz 2017 22:29 2709 6
  • #1 28 Wrz 2017 22:29
    Przzz
    Poziom 2  

Po wyłączeniu i włączeniu do prądu piekarnika, na wyświetlaczu pojawił mi się symbol klucza, sugerujący blokadę przycisków. Nie działa nic oprócz zegara. Przy każdym przekręceniu pokrętła, pojawia mi się symbol klucza.

Problem jest taki, że w instrukcji do piekarnika AKZ 237 nie ma nic o blokadzie przycisków. W innych piekarnikach Whirlpoola jest opisane jak odblokować taką blokadę przez kombinację różnych przycisków. Jednakże w AKZ 237 jest tylko jeden przycisk i nie mam pojęcia jak za jego pomocą odblokować tę blokadę. Macie pomysł jak to zrobić?

0 6
  • #2 29 Wrz 2017 06:09
    skryn
    Admin grupy AGD

Przzz napisał:
    Przy każdym przekręceniu pokrętła, pojawia mi się symbol klucza

Gdzie?

0
  • #3 29 Wrz 2017 07:09
    Przzz
    Poziom 2  

skryn napisał:
    Gdzie?
    Symbol klucza pojawia się na wyświetlaczu.

0
  • #4 29 Wrz 2017 19:12
    skryn
    Admin grupy AGD

Podaj 12NC z tabliczki znamionowej.
    85...
    Coś zaradzimy. Może instrukcja serwisowa coś powie, ale bez tego nr nie ruszymy tematu.

0
  • #5 29 Wrz 2017 19:45
    Przzz
    Poziom 2  

Kod 12NC dla tego piekarnika Whirlpool AKZ 237/IX to: 858523701002
    Dzięki za pomoc. Dostałem wskazówkę, aby na godzinę odłączyć od prądu w celu przywrócenia ustawień fabrycznych, ale niestety nic nie pomogło. Dalej piekarnik zablokowany i na wyświetlaczu kluczyk.

0
  • #6 29 Wrz 2017 20:13
    skryn
    Admin grupy AGD

Przzz napisał:
    Kod 12NC dla tego piekarnika Whirlpool AKZ 237/IX to: 858523701002
    Dzięki za pomoc. Dostałem wskazówkę, aby na godzinę odłączyć od prądu w celu przywrócenia ustawień fabrycznych, ale niestety nic nie pomogło. Dalej piekarnik zablokowany i na wyświetlaczu kluczyk.

Niestety, ale w tej wersji oprogramowania potrzeba jest ingerencji serwisu (E-sam), celem przywrócenia ustawień fabrycznych.
    Nikt na Forum nie jest Ci w w stanie fizycznie tego ogarnąć (internet).
    :(
    Bez fizycznego przesłania modułu do serwisu, sam tego nie naprawisz.
    Sorry.

1
  • #7 27 Paź 2017 19:51
    Przzz
    Poziom 2  

Niestety nie udało się naprawić tego piekarnika. Miałem parę rozmów telefonicznych z różnymi serwisantami, jeden był na miejscu dwa razy i konkluzja jest jedna. Nie ma możliwości przywrócenia ustawień fabrycznych, moduł nie jest programowalny. Jedyna opcją naprawy jest wymiana modułu głównego piekarnika, ale nie zdecydowałem się na taką opcję, bo kosztowałoby mnie to z 600zł, więc prawie cena nowego piekarnika.
    Dzięki za pomoc, temat dla mnie do zamknięcia.

0
  Szukaj w 5mln produktów