Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Ta strona nie działa Serwer nie wysłał żadnych danych. ERR_EMPTY_RESPONSE-b

b0dzi0 28 Wrz 2017 22:30 909 8
  • #1 28 Wrz 2017 22:30
    b0dzi0
    Poziom 17  

Podepnę się pod temat, bo mam identyczny problem od tygodnia.
    Skanowanie niczego nie wykryło, pliki z FRST w załącznikach.

Wydzieliłem jako nowy temat. Nie podpinaj się pod cudze wątki.
    RADU23

0 8
  • #2 29 Wrz 2017 08:30
    Kolobos
    Spec od komputerów

Dotyczy to wszystkich stron i wszystkich przegladarek?
    Podaj przyklad strony, ktora wyswietla taki blad.

Fixlist.txt dla FRST:
    GroupPolicy: Ograniczenia <==== UWAGA
    CHR HKLM\...\Chrome\Extension: [fhoibnponjcgjgcnfacekaijdbbplhib] - hxxps://chrome.google.com/webstore/detail/fhoibnponjcgjgcnfacekaijdbbplhib
    CHR HKLM-x32\...\Chrome\Extension: [fhoibnponjcgjgcnfacekaijdbbplhib] - hxxps://chrome.google.com/webstore/detail/fhoibnponjcgjgcnfacekaijdbbplhib
    2017-09-28 15:57 - 2017-09-28 15:58 - 000000000 ____D C:\AdwCleaner

0
  • #3 29 Wrz 2017 21:14
    b0dzi0
    Poziom 17  

Zaobserwowałem to jedynie na Chromie, na różnych stronach.
    Czasem wystarczy odświeżyć aby wczytała się poprawnie, ale zdarza się też, że dopiero po jakimś czasie strona wczyta się prawidłowo :/

0
  • #4 29 Wrz 2017 21:21
    Kolobos
    Spec od komputerów

Inne przegladarki dzialaja poprawnie tak?

Zrob kopie zakladek z Chrome, odinstaluj przegladarke, usun katalog profilu Chrome i najlepiej usun dane synchronizacji z konta google o ile synchronizujesz. Po wykonaniu zainstaluj Chrome ponownie.

0
  • #5 02 Paź 2017 09:03
    b0dzi0
    Poziom 17  

Zrobiłem kopie zakładek, odinstalowałem wraz z danymi przechowywanymi na PC, usunąłem cały folder GOOGLE, restart PC i wgranie na nowo.
    Problem nadal występuje :/
    Nie usuwałem tylko danych synchronizacji z konta google, gdyż chciałem zachować zapamiętane hasła, otwarte karty i nie chciałby tego tracić.
    Jest jakiś inny sposób?

0
  • #6 02 Paź 2017 09:13
    Kolobos
    Spec od komputerów

Po zalogowaniu sie do konta google pobiera wszystkie ustawienia, wiec usuwanie z dysku nie ma sensu.

> Inne przegladarki dzialaja poprawnie tak?

0
  • #7 02 Paź 2017 10:44
    b0dzi0
    Poziom 17  

tak, inne przeglkądarki chodzą poprawnie, co prawda głównie używam chroma, jednak gdy mam problem że strona się nie wczytuje, odpalam inną i działają.
    Na innych komputerach w domu korzystających z tego samego internetu też jest wszystko ok.

0
  • #8 02 Paź 2017 11:04
    Kolobos
    Spec od komputerów

W takim razie usun dane synchronizacji, odinstaluj Chrome, usun katalog profilu z C:\Users\Bodzio\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default i zainstaluj Chrome ponownie.
    Innego wyjscia nie ma.

0
  • #9 18 Sie 2018 10:48
    b0dzi0
    Poziom 17  

Problem z dostawcą internetu, po zmianie na innego operatora zero problemów.
    Główny router jest ten co był, ustawienia te same, nie musiałem kasować ani historii ani zapamiętanych danych

0