Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Budżetowy TV 42-43" dla rodziców

29 Wrz 2017 20:15 621 4
  • Poziom 8  
    Witam
    Chcę kupić rodzicom nowy telewizor (wiek 55+). W zasadzie każdy większy lcd będzie dla nich mega zmianą bo teraz od wielu lat siedzą uwaga na starym śmiesznym crt 20" w dodatku z niewyraźnym obrazem :) Smart, 3D, 4K i inne bajery są zbędne, nie będą go podłączać do neta, w 99% będzie służył do oglądania telewizji z cyfrowego polsatu, czasem jakiegoś filmu z pena, to wszystko. Myślę, że najważniejszy jest dobry obraz i rozmiar, 42/43 cale powinny być jak najbardziej ok. Kwota 1300 - max 1600zł. Większość osób zapewne będzie polecała coś w tej wyższej kwocie lub przekraczającej budżet ale naprawdę wolałbym jak najtaniej.
    Myślałem o LG 43LH500T ponoć przyzwoity tani tv bez wodotrysków. Polecicie coś innego ?

1. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5-3 m
    2. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? głównie na wprost i pod lekkim kątem
    3. Jaki sygnał i urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder cyfrowego polsatu
    4. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? filmy i seriale
    5. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? różnie
    6. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1600zł

Dzięki
  • Poziom 8  
    A coś trochę większego w tych 42-43 calach ?
  • Poziom 8  
    Chodziło mi o coś w moim budżecie :) czyli 1,3 max 1,6tys i najlepiej 42-43" przy 49 musieliby pewnie zmieniać szafkę pod tv bo mają taką malutką.