Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vito 1996 - Podłączenie pilota centralnego zamka

29 Wrz 2017 20:25 591 9
  • Poziom 16  
    Witam, sprawa jak w temacie dysponuje może ktoś sposobem sterowania centralnego zamka ?
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 14  
    Uniwersalny zestaw, sterownik i siłowniki,prosty montaż
  • Relpol przekaźniki
  • Poziom 16  
    Sterowanie plusem czy masą? Czy inaczej? Nie pytałem jaki zestaw, i czy montaż jest łatwy. Mam problem, bo do zamka dochodzi 6 przewodów dwa czarne, dwa żółto czarne i niebieski oraz zielony z jakimiś paskami nie pamiętam dokładnie jakimi. Jeżeli wysterowanie siłowników (wysokoprądowe) jest na niebieskim i zielonym i tym sposobem można wysterować cały zamek, to u mnie to nie działa
  • Poziom 14  
    Przeważnie sterowanie jest minusem na przemian zielony/niebieski otw/zamykanie. O ile dobrze pamiętam w Mietku jest sterowanie pneumatyczne, więc potrzebny jest sterownik uniwersalny który ma możliwość takiego sterowania. Są ogólno dostępne,i przy zakupie trzeba o taki pytać a w komplecie musi być schemat połączeń

Moderowany przez T5:

3.1.11. Nie wysyłaj wiadomości, które nic nie wnoszą do dyskusji. Wprowadzają w błąd, są niebezpieczne czy nie rozwiązują problemu użytkownika.

• Poziom 16  
    Mylisz się tam zdecydowanie jest sterowanie elektryczne. O potencjałach na niebieskim i zielonym mówisz w tym konkretnym mercedesie czy generalizujesz ?
  • Poziom 14  
    Przecież wystarczy sprawdzić probówką na tych przewodach który otw. a który zamykanie
  • Poziom 16  
    Kolego, pozukuję tutaj odpowiedzi konkretnej, bo ten centralney zamek jest coś popsuty, a pilota tak, czy siak będę zakładał. poprzerywane są przewody w przelotkach i np są dwa żółto czarne. Zastanawia mnie fakt co się stanie jak podłącze je odwrotnie niż były.
  • Pomocny post
    Poziom 40  
    W module zamka dajesz masę na przekaźnik jeżeli będziesz dokładać pilota.
  • Spec od Mercedesów
    Kombinujesz jak koń pod górę, a na forum jest schemat. Już nie pamietam - Sprinter czy Vito ale w tych rocznikach to jest to samo.
  • Poziom 16  
    Oki problem rozwiązany, pilot założony z wpięciem się bezpośrednio do sterownika. Kłopotów narobił mi jakiś pajac, który zamiast polutować przewody w przelotce rozebrał i uszkodził zamek.