Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw Jetta 2006 1.9tdi - Problem. Uciekajacy prad po zamknieciu auta. Od 730-450mA

Kasa198405 29 Sep 2017 20:54 537 7
    Kasa198405
    Level 2  
    Witam przeczytałem dużo na ten temat ale żadnego rozwiązania nie znalazłem. Samochód od 2 dni u elektromechanika stwierdził ze to radio powoduje rozładowanie aku. Bo po dołączeniu jest ok 0.03 tylko moje pytanie dlaczego po roku czasu odkąd je zmieniłem radio rozladowuje aku w dwa dni tak nagle a jakis miesiąc temu samochód stal 2 tygodnie i odpalił od cykniecia. Czy ma ktos jakieś ciekawe rozwiązania. Dodam ze radio jest z nawigacja kamera cofania wszystko dziala nie ma zakłóceń.
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    Kasa198405
    Level 2  
    lukashb wrote:
    Może jest źle podpięte? radio ma zazwyczaj dwa wejścia, stały + i po stacyjce +. Może masz oba wzięte na stały + i radio ciągle chodzi choć jest uśpione, po wyjęciu kluczyka? to taka pierwsza myśl na szybko...
    jak juz pisalem ponad rok samochod ma te radio zamontowane i zdarzało sie ze stal po 5 moze 7 dni od lutego nowy aku. Wszystko bylo om i nagle po dwuch dniach nie odpalil oddalem aku na gwarancje bo myslalem ze sie rozwalil ale jest w 100 % sprawny. Wiec nie moze to byc zle podlaczenie. Raczej jakis babol ale nie wiem gdzie szukac. Z tym ze radio napewno zapamietuje wszystko bo nawet jak film sie zatrzyma to po uruchomieniu silnika odpala sie w tym samym momencie
    lukashb
    Level 39  
    To jest radio mówisz z navi i bajerami, czy może to android jest tam? do czego zmierzam, może jakaś aplikacja się zainstalowała w radiu, w dzisiejszej dobie urządzeń z wifi to nie problem, by spiąć i mieć internet ;) może powoduje ona większe zużycie? nie usypia radio się? trzeba by pomierzyć wszystko, z amperomierzem przy samym radiu najlepiej. Bo to coś w tej okolicy...
    Kasa198405
    Level 2  
    lukashb wrote:
    To jest radio mówisz z navi i bajerami, czy może to android jest tam? do czego zmierzam, może jakaś aplikacja się zainstalowała w radiu, w dzisiejszej dobie urządzeń z wifi to nie problem, by spiąć i mieć internet ;) może powoduje ona większe zużycie? nie usypia radio się? trzeba by pomierzyć wszystko, z amperomierzem przy samym radiu najlepiej. Bo to coś w tej okolicy...
    bez androida wlasnie...
    Kasa198405
    Level 2  
    lukashb wrote:
    Tak jak kolega T5, pomierzyć samo radio, przy wyjętym kluczyku, przy włożonym, uruchomione, i wyjdzie wszystko. Niema cudów.

Jutro jade do warsztatu sprawdze. Dzieki dam znac.