Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Czy mogę podłaczyć komputer do TV

KaMiLQ11 30 Wrz 2017 18:24 474 11
  • #1 30 Wrz 2017 18:24
    KaMiLQ11
    Poziom 5  

Można podłączyć komputer do TV i grać jak na konsoli?
    Czym to się różni od zwykłej konsoli ?

0 11
  • #2 30 Wrz 2017 18:32
    sosarek
    Poziom 43  

Model karty graficznej oraz telewizora?
    Jeśli zakupisz bezprzewodowego pada będzie prawie jak na konsoli ;)

0
  • #3 30 Wrz 2017 19:58
    KaMiLQ11
    Poziom 5  

karta graficzna to GTX 1060 A TELEWIZOR TO LG ale modelu nie pamiętam ale jest to telewizor kupiony 3 lata temu więc myślę że będzie można podłączyć smart TV internet wszystko ma

0
  • #4 30 Wrz 2017 20:00
    sosarek
    Poziom 43  

W takim razie zaopatrz się w kabel HDMI(podłączając urządzenia muszą być wyłączone) i niczego więcej na dobrą sprawę nie potrzebujesz.
    Teraz zamiast grać na monitorze będziesz zamiast monitora miał telewizor i tyle.

0
  • #5 30 Wrz 2017 20:04
    KaMiLQ11
    Poziom 5  

a jak to jest grafika będzie gorsza niż na monitorze lub xbox aktualnie posiadam xbox 360 ale z racji że nowe tytuły już na niego nie wychodząc chciałem kupić PS4 ale poco jeśli mogę komputer podłączyć

0
  • Pomocny post
    #6 30 Wrz 2017 20:06
    sosarek
    Poziom 43  

Będzie tak samo tylko że na większym ekranie.

0
  • #7 30 Wrz 2017 20:10
    GanCegall
    Poziom 28  

sosarek napisał:
    podłączając urządzenia muszą być wyłączone

Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd? Jesteś w stanie udowodnić swoją teorię?

0
  • #8 30 Wrz 2017 20:14
    KaMiLQ11
    Poziom 5  

A przy okazji zapytam się bo wiem że na przykład mogę kupić pada od xboxa do PC ale można go podłączyć bezprzewodowo muszę mieć jakiś program czy jak ? czy lepiej będzie działać pad typowo do PC

0
  • #9 30 Wrz 2017 20:22
    sosarek
    Poziom 43  

GanCegall napisał:
    Dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd?

KAŻDY wie że urządzenia powinno się ze sobą łączyć gdy są wyłączone by nie powstał impuls elektromagnetyczny mogący uszkodzić łączone urządzenia - mało to tematów na Forum w stylu podłączałem x pod x i spaliłem HDMI?
    GanCegall napisał:
    Jesteś w stanie udowodnić swoją teorię?

https://pl.wikipedia.org/wiki/Impuls_elektromagnetyczny - Szkodliwość impulsu.

Jeśli w zestawie jest odbiornik możesz nabyć(tylko niektóre modele działały przez Bluetooth), możesz również kupić pada do komputera.
    Sprawdź model posiadanego pada od konsoli i poszukaj w sieci informacji jak sparować go z komputerem.

0
  • #10 30 Wrz 2017 20:26
    GanCegall
    Poziom 28  

sosarek napisał:
    KAŻDY wie że urządzenia powinno się ze sobą łączyć gdy są wyłączone by nie powstał impuls elektromagnetyczny mogący uszkodzić łączone urządzenia

Bredzisz chłopcze, wierzysz w bajki, choć teoretycznie jest to możliwe, ale w praktyce NIGDY sie nie zdarza.
    sosarek napisał:
    mało to tematów na Forum w stylu podłączałem x pod x i spaliłem HDMI?

Nie wierz we wszystko co napisane, zacznij mysleć.

Moderowany przez radsat:

Proszę już ograniczyć się do odpowiedzi autorowi tematu.

0
  • #11 30 Wrz 2017 20:31
    sosarek
    Poziom 43  

GanCegall napisał:
    Bredzisz chłopcze, wierzysz w bajki, choć teoretycznie jest to możliwe, ale w praktyce NIGDY sie nie zdarza.

Jestem z zawodu elektronikiem i wpajali nam to od samego początku, zresztą to nie tylko moja opinia i jest to wielokrotnie powtarzane na Forum, i zdarza się o wiele częściej niż Ci się wydaje.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/find.php?q=spalone+hdmi
    GanCegall napisał:
    Nie wierz we wszystko co napisane, zacznij mysleć.

Blisko 20 lat w zawodzie więc myślenie sądzę że mam opanowane.

0
  • #12 02 Paź 2017 20:34
    KOCUREK1970
    Poziom 43  

sosarek napisał:
    z zamiast grać na monitorze będziesz zamiast monitora miał telewizor i tyle.

Tyle, że tv ma tylko 50 Hz a monitor może mieć i 60 Hz i więcej - podnosi to znacznie komfort zwłaszcza grania.

0