Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung SDC374A Asus UX305CA Samsung ATIV 9 Book Plus QHD+ profil icc

adamjaracz8 01 Paź 2017 12:54 1167 0
  • Dzień dobry, chciałbym Wam przedstawić mój nowo skalibrowany profil do laptopów 13.3" Samsunga, Asusa, i Lenovo tj. model SDC374A, z rozdzielczością 3200x1800. Kalibrowałem go porównując z macbookiem pro 15.4 cala wersja early 2013, pozbywając się prawie zupełnie tego charakterystycznego zielonego zafarbu na ekranie. Profil jest gotowy do pobrania, wystarczy go pobrać, wypakować, skopiować (tj.plik sdc374a_calibrated.icc) do folderu C:/Windows/System32/spool/drivers/color, i ustawić w ustawieniach karty graficznej, kliknąć na zakładkę Zarządzanie kolorami, kliknąć na przycisk Zarządzanie kolorami, zmienić z Urządzenie na monitor który chcesz skalibrować, zaznaczyć Użyj moich ustawień dla tego urządzenia, kliknij Dodaj.., z listy dostępnych profilów wybierz ten, który przed chwilą wgrałeś, kliknij ok, zaznacz z listy ten profil, który przed chwilą dodałeś, kliknij Ustaw jako domyślny, i Zamknij. Zmiany powinny być widoczne, zawsze możesz powrócić do ustawień domyślnych poprzez odznaczenie opcji Użyj moich ustawień dla tego urządzenia.
    Życzę miłego korzystania z tego profilu, oraz pozdrawiam.

Fajne! Ranking DIY
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    O autorze
    adamjaracz8
    Poziom 1  
    adamjaracz8 napisał 1 postów o ocenie 1, pomógł 0 razy. Jest z nami od 2015 roku.