Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw audio 1000zł użwany

01 Paź 2017 13:08 450 4
  • Poziom 2  
    Witam! Chciałbym zakupić coś co będzie w miarę wytrzymałe, głośne(tu pasują głośniki estradowe) będzie dużo basu(tu już mniej) i nada sie do domu do pokoju ok. 20-25m2. Czasem zdarza mi się włączyć muzykę na pierwszym piętrze i chcę ,żeby było słychać w miarę głośno na drugim przez 1-2h. Okazyjnie(może 2 razy do roku) jakaś mała impreza i tak do 50m2. Raczej na takiej imprezie chciałbym pograć głośniej góra 2 godziny, potem dużo ściszyć,albo zrobić przerwę i potem znowu głośniej. Obecnie mam mildtony 70 także jakieś dużej jakości nie oczekuję, może być na podobnym poziomie, tylko więcej basu, głośniej i wytrzymalej. Niby tonsil do tego się nadaje, ale zdarzyło mi się już wymieniać gwizdki i średniotonowe, mimo ,że jakoś ich strasznie nie używałem. Tak wiem ,że nie ma czegoś na imprezy i do domu, ale może na takie okazyjne i z przerwami coś znajdzie? Może być sprzęt używany, nawet jak budowa nie byłaby bardzo skomplikowana to DIY. Głównie chodzi o wytrzymałość, ale 8h ciągle przy dużej głośności to nie zamierzam na tym grać.
  • Poziom 21  
    Yamaha PianoCraft
  • Poziom 2  
    To chyba za takie pieniądze nie znajdę. Dodam ,że wymiary dla mnie nie mają raczej znaczenia i mogą być w miarę duże kolumny. Eltron 60 już trochę za duże ale nawet w ostateczności coś takiej wielkości, tyle ,że one się do domu nie nadają :)
  • Poziom 21  
    W tej chwili jestem w stanie znaleźć parę ofert - poszukaj dobrze na znanych portalach. Spokojnie znajdziesz w rozsądnej cenie i w dość dobrym stanie.
  • Poziom 2  
    Ale czy jest sens zmieniać Mildtony na wieżę? Trudniej będzie ją spalić, ale czy mocy będzie więcej? Nie potrzebuję bluetooth itd. bo mam chromecast audio i chciałbym podpiąć do wzmacniacza, i jedyne wymaganie to właściwie fajnie jakby był pilot. No i kasy tak szczerze też jeszcze nie mam tylko chciałem się zorientować czy jest sens zmiany i nastawiać się na to :) Zaczynam też rozważać zakup samego subwoofera, jeżeli wybiorę domowy to też jak pogra dłużej przy dużej głośności to też się uszkodzi?