Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW Golf 4 (1.6) 74kW 1998 r - Centralny zamek na pilota

01 Paź 2017 21:26 1515 8
 • Poziom 9  
  Witam

  Od dłuższego czasu mam problem z zamykaniem samochodu z pilota. Wygląda to tak, że jak samochód "ma dobry dzień" potrafi bez problemu zamknąć samochód z poziomu pilota. Natomiast ( dzieje mi się to coraz częściej ) samochód wgl nie reaguje na wciśnięcie przycisku "zamknięcie " . Świeci się jedynie dioda, że wysyła sygnał i tyle. Reaguje tylko na wciśnięcie przycisku odblokuj. Dodam, że wymieniłem baterię w pilocie na nową. Jakieś porady ?

  Pozdrawiam
 • Poziom 9  
  Być może, ale raczej obstawiam coś w samochodzie. Przyciski na pilocie reaguja na każde wciśniecie . Sugeruje się tym, że świeci mi dioda na pilocie, więc obstawiam , że są ok...
 • Poziom 41  
  Rozumiem że niezależnie od odległości (nawet z bliska) takie problemy są?
  Ja bym sprawdził jak dziala mechaniczne zamykanie (kluczyk z zewnątrz i dziwignia od środka) - możę tutaj coś się zacina i siłownik nie daje rady? Pewnie bez ściągniecia boczka drzwi się nie uda tego sprawdzić (jeśli to ten od kierowcy steruje zamykaniem wszystkich jako master).
 • Poziom 5  
  Witam
  Czy udało się rozwiązać problem .
  Pytam gdyż mam podobny problem, mój w ogóle nie zamyka drzwi . Zamki sprawdziłem i poprawiłem luty - nic nie pomogło .
  Jak zamknę z klucza to pilotem otwiera.
  Pozdrawiam
 • Poziom 40  
  Pilot zobaczyć na testerze pilotów,potem pytać tutaj.Ewentualnie wróżka cyganka w okolicy ale raczej prawdy nie powie.
 • Poziom 5  
  Mało prawdopodobne aby 2 piloty padły w jednym czasie , racze stawiam na centralkę
 • Poziom 9  
  Pomogła wymiana zamka drzwi od strony kierowcy . Po zamontowaniu jest ok, działa lecz napotkałem na kolejny mały problem. Pierwotnie nie miałem zamontowanego rygla , który po wciśnięciu go, zamyka samochód. Nie wiem czemu tak wyszło, ale znalazłem, go w samym środku drzwi samochodu. Prawdopodobnie ktoś wcześniej grzebał, ale nie ważne. Problem jest następujący :
  Po zamontowaniu wszystkich elementów zaczynam sprawdzać zamykanie drzwi - wciskam na pilocie przycisk "zamknij" . Samochód się zamyka, lecz rygiel nie "chowa się" . Podczas zamykania lekko się zapada, a poza tym ciężko chodzi. Nie wiem co może być przyczyną, ale ogólnie sam zamek jest nowy , wszystko sprawdziłem i działa swobodnie. Tylko ten rygiel źle się układa i cięzko jest wcisnąć ten zamek. VW Golf 4 (1.6) 74kW 1998 r - Centralny zamek na pilota

  Dodam , że na moim ryglu nie mam tego "ogumienia".
 • Poziom 5  
  Witam
  Jeśli chodzi o moją awarię to była padnięta centralka .
  Wymieniłem cały autoalarm i problem znikł.