Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wywala mi internet w komputerze

Karcio22 01 Paź 2017 21:27 330 1
  • #1 01 Paź 2017 21:27
    Karcio22
    Poziom 4  

Witam. Od dzisiaj mam problem że co jakiś czas nagle połączenie przerwano i wywala mi internet w komputerze. Po kilkunastu sekundach pojawia się żółty znak obok ikony internetu. Wirusów nie mam bo skanowałem malwarebytes i adw cleanerem. Na telefonie wifi cały czas działa i nic nie rozłącza. Ostatnio z kolegą bawiliśmy się z SSH i on się do mnie połączył żeby sprawdzić czy działa. Połączyło nas więc zaraz usunąłem serwer SSH z komputera oraz włączyłem zaporę systemu i zablokowałem porty w routerze. Mam podejrzenia że znając moje IP może on mi wyłącza internet w kompie chociaż nwm jak by to mogło działać bo mam zaporę włączoną, porty poblokowane i żadnych plików mi nie wysyłał. A może to po prostu jakaś infekcja. Gdy wyłączy mi neta nie pomaga restart karty sieciowej. Jedynie odpięcie i wpięcie z powrotem kabla od internetu daje radę. Od razu po wpięciu go z powrotem internet wraca. Wrzucam logi z FRST do sprawdzenia i liczę na pomoc w rozwiązaniu problemu. Może karta sieciowa się psuje albo kabel :/

0 1
  • #2 01 Paź 2017 22:00
    Kolobos
    Spec od komputerów

Masz pare punktow przywracania, moze warto skorzystac?

BitTorrent cos pobiera lub wysyla? Jezeli tak to go wylacz.

0