Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Sterowanie falownikiem INVT 0,75Kw

02 Paź 2017 08:09 1335 7
  • Poziom 2  
    Witam

Prosze o porade przy sterowaniu falownika INVT GD10-0R7G-S2-B. Chcialbym go wysterowanc przyciskami monostabilnymi, ale po puszczeniu przycisku zalezy mi aby falownik nadal krecil silnikiem w danym kierunku. Czy istnieje funkcja logicznego podtrzymania sygnalow z wejsc? Nie moge znalezc w manualu, sprzedawca (promotor) nie odpowiada na maile. Zrobilem prosty uklad przekaznikowy ktory robi robote, ale wolalbym uproscic sprawe. Z gory dzieki za pomoc.
  • Poziom 36  
    Witam.
    Czy chodzi o ten falownik ?.
    Link
    Pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    Dzieki za zainteresowanie tematem;) Tak, tylko ja mam akurat z serii GD10 dla mniejszych mocy, ale sterowanie powinno byc praktycznie takie samo.
  • Poziom 35  
    Nie mialem stycznosci z tym falownikiem, ale wyglada to tak, ze jedno wejscie ustawiasz jako obroty w prawo lub lewo i do niego podlaczasz start, a drugie jako sterowanie trzy przewodowe i do niego stop (NC), ale trzeba to przetestowac.
    Czyli parametr P05.01 - 1 start w prawo
    P05.02 - 3 stop
  • Poziom 2  
    Czyli sugerujesz ze teraz korzystam wejsc ustawionych tak jakby na jog i dlatego po puszczeniu przycisku silnik staje, a gdy uzyje wejsc typu start to silnik bede sie krecil ciagle? Ok zweryfikuje sprawe i sie odezwe.
  • Poziom 13  
    Udało się rozwiązać problem?