Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Miele Softcare V 5835 - Wyświetlają się błędy i pralka nie chce się włączyć

zielinskii 02 Paź 2017 14:13 375 2
  • #1 02 Paź 2017 14:13
    zielinskii
    Poziom 14  

Witam problem mam taki, że po włączeniu pralki migają 2 kontrolki i jak wcisnę start to na wyświetlaczu pojawiają się tylko 3 kreski i za nic nie chce ruszyć. Z przetłumaczenia na polski to błędy oznaczają drenaż i coś z wodą. Pralkę rozkręciłem i na spodzie widać jak by wilgotno było jakby gdzieś widać ciekła. Odłączyłem aqua stop, ale to nic nie daje, nie chce się włączyć. Jak to uruchomić, na co patrzeć?

0 2
  • #2 02 Paź 2017 14:56
    kot mirmur
    Poziom 29  

Witaj, pompa zrzutowa dobra?

0
  • #3 02 Paź 2017 15:52
    zielinskii
    Poziom 14  

Pompkę odpływową włączyłem na krótko i działa. Znalazłem przyczynę dlaczego błędy nie chciały się wyłączyć. Zawilgocona mokra wtyczka przy Aquastopie. Puki co działa, ale gdzieś musi jeszcze powolutku cieknąć.

Po następnych testach mam dziwne problemy, grzałka nie grzeje i pompka nie chodzi. Grzałki jeszcze nie sprawdzałem. Pompkę dałem od innej dobrej pralki i to nie działa, prąd w wtyczce do pompki jest ale nie włącza sie. Gdzie szukać przyczyny nie działającej pompki?.

Wyciągnąłem elektronike i już wiadomo czemu pompka i możliwe że grzałka nie działają.

Masa ścieżek wygląda jak by sie poodklejały. Nie wiem czy w naprawie rtv dadzą sobie radę z tym.

0