Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung ml-2250 po przedmuchaniu nie drukuje prawidłowo

bartosz.jurkowski 02 Oct 2017 15:58 687 5
    bartosz.jurkowski
    Level 2  
    Witam wszystkich na forum
    Zachciało mi się przedmuchać z kurzu i proszku drukarkę samsung ml-2250. Po przedmuchaniu kompresorem wydruki wychodzą ale wydruk wygląda jakby się kończył toner. Na oryginale i na 2 różnych zamiennikach jest dokładnie tak samo. Blady wydruk, mało czytelny. Może da się coś wyczyścić żeby drukarka drukowała jak do tej pory? Proszę o rady, wskazówki
    ERESJOT
    Level 22  
    Najprawdopodobniej przedmuchując kompresorem zapaćkany został cały zespół lasera. Trzeba wyjąć i rozebrać zespół, wyczyścić lustra i będzie OK. Sprężarka ma zbyt mocny strumień powietrza i zapewne nadmuchało dziadostwa na lustra. Najlepiej przedmuchiwać gruszką do lewatywy z miekką końcówką.
    bartosz.jurkowski
    Level 2  
    Czy jesteś w stanie mi wkleić zdjęcie lasera z informacją gdzie on się znajduje?
    bartosz.jurkowski
    Level 2  
    No to wiem o co chodzi. Czarne pudełko a w środku faktycznie obrotowe lusterka. Wyczyściełm co mogłem ale nie pomogło nic. Jutro rano zajrze tam jeszcze raz dokładniej. Dzięki
    pecet7
    Level 18  
    Na przyszłość drukarki się odkurza a nie przedmuchuje. Powietrze wrzuca cały syf do lasera i wszystkich mechanizmów oraz sprzęgieł.