Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung ml-2250 po przedmuchaniu nie drukuje prawidłowo

02 Paź 2017 15:58 546 5
  • Poziom 2  
    Witam wszystkich na forum
    Zachciało mi się przedmuchać z kurzu i proszku drukarkę samsung ml-2250. Po przedmuchaniu kompresorem wydruki wychodzą ale wydruk wygląda jakby się kończył toner. Na oryginale i na 2 różnych zamiennikach jest dokładnie tak samo. Blady wydruk, mało czytelny. Może da się coś wyczyścić żeby drukarka drukowała jak do tej pory? Proszę o rady, wskazówki
  • Poziom 20  
    Najprawdopodobniej przedmuchując kompresorem zapaćkany został cały zespół lasera. Trzeba wyjąć i rozebrać zespół, wyczyścić lustra i będzie OK. Sprężarka ma zbyt mocny strumień powietrza i zapewne nadmuchało dziadostwa na lustra. Najlepiej przedmuchiwać gruszką do lewatywy z miekką końcówką.
  • Poziom 2  
    Czy jesteś w stanie mi wkleić zdjęcie lasera z informacją gdzie on się znajduje?
  • Poziom 2  
    No to wiem o co chodzi. Czarne pudełko a w środku faktycznie obrotowe lusterka. Wyczyściełm co mogłem ale nie pomogło nic. Jutro rano zajrze tam jeszcze raz dokładniej. Dzięki
  • Poziom 17  
    Na przyszłość drukarki się odkurza a nie przedmuchuje. Powietrze wrzuca cały syf do lasera i wszystkich mechanizmów oraz sprzęgieł.