Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dekoder Vectra port Ir - Jaki odbiornik IR do dekoderu VECTRA

christox1 03 Paź 2017 10:01 999 6
  • #1 03 Paź 2017 10:01
    christox1
    Poziom 3  

Witam.
    Zakładam nowy wątek poniewaz nie znalazłem (moze źle szukałem) podobnego. Otóż ze względów estetycznych zdecydowałem sie umieścic dekoder Vectry w szafce i chciałbym podpiąć do portu podczerwieni z tyłu przedłużacz pilota IR, sęk w tym że rozpiętość modeli i cen jest taka ze nie wiem co wybrać aby mieć gwarancję 100 % kompatybilności. Możecie coś poradzić ? Dodam że wyjście IR w dekoderze jest na jack 3.5 mm.

Z góry dzieki.

0 6
  • #2 04 Paź 2017 07:52
    sosarek

Poziom 43  

Wpisz sobie w Google "odbiornik podczerwieni jack".

0
  • #3 04 Paź 2017 08:56
    christox1
    Poziom 3  

Hmm, nie pomogłeś mi. Oczywiście szukałem wcześniej , w większości znalazłem odbiorniki które w nazwie mają ze są dedykowane do jakiegoś urządzenia np : https://www.sklepsaturn.pl/czujka-odbiornik-podczerwieni-pilota-tunera-wiwa-hd50.html
    Pytanie - czy ma to znaczenie dla dekodera VECTRA ? Muszę szukać jakiegoś dedykowanego do tego dekodera ? Możesz mi podać jakiś link dla takiego odbiornika ?

0
  • #4 04 Paź 2017 09:17
    LeDy
    Poziom 43  

Nie podałeś modelu dekodera ale gdybyś nawet podał to pewno i tak byś nie dostał podpowiedzi bo brak schematów. Wyjście powinno być znormalizowane więc w grę wchodzi napięcie zasilania jakie ma ten twój dekoder. Czujnik od Wiwy zasilane jest pewno 5V. Wartości napięcia z dekodera pewno nie podasz więc bez spróbowania się nie dowiesz.

0
  • #5 04 Paź 2017 09:31
    christox1
    Poziom 3  

Ok, dzieki za info , podam model dekodera i napięcie po południu.

0
  • #6 07 Paź 2017 18:38
    christox1
    Poziom 3  

Witam. Model to: STB HD Vectra-HMC 4120 , o częstotliwościach nic nie znalazłem.

0