Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung galaxy s3 - przełączanie się głośnika podczas rozmów na tylni

03 Paź 2017 11:13 939 5
  • Poziom 2  
    Cześć

Czy może ktoś miał podobny problem? Podczas rozmowy głośnik przełącza się z głośnika rozmów na głośnik tylni. Podejrzewam że to nie jest awaria głośnika rozmów bo na głośnomówiącym działa poprawnie. Jak mogę zmienić ustawienia aby z powrotem wrócił wdzięk na głośnik rozmów?

Pozdrawiam

Dodano po 29 [minuty]:

aha poprawka na głośnomówiącym też dźwięk jest przekierowany na tylni głośnik
  • Admin grupy GSM
    Telefon sam przełącza? Jeżeli tak to wina będzie leżeć po stronie softu lub też jest jakieś zawilgocenie a co za tym idzie zwarcie na płycie i dlatego tak się dzieje.
  • Poziom 39  
    Sensor zbliżeniowy działa prawidłowo? Wyświetlacz wygasza się przy zbliżaniu telefonu do twarzy?
  • Poziom 2  
    tino2003 - wydaje mi się że moje dziecko mogło mi zrobić przysługę i coś włączyć/przełączyć - o ile jest to możliwe

badboy84 - tak sensor działa prawidłowo
  • Admin grupy GSM
    Pytam czy telefon sam przełącza na ten drugi głośnik. Połóż telefon na stole zadzwoń na niego, odbierz połączenie i gdzie wtedy jest dźwięk?
  • Poziom 2  
    dźwięku praktycznie nie słychać bo jest przyłożony tylny głośnik.

Dodano po 20 [minuty]:

moim zdaniem telefon sam nie przełącza ale wydaje mi się ze w momencie gdyby np głośnik był zepsuty czy zwierał to w ogóle nie byłoby dźwięku bo przecież telefon "nie wie" ze 1 głośnik jest zepsuty i żeby było cokolwiek słychać to powinien przełączyć się na 2 głośnik (tak w najprostszy sposób opisując:) )