Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pomiar temperatury za pomocą termometru wkłuwanego - Greisinger G1700

Conrad.pl 03 Paź 2017 10:56 810 0
 • #1
  Conrad.pl
  Poziom 3  
  Nowa seria termometrów Greisinger GMH 1000 koncentruje się na podstawowych funkcjach technologii pomiarowej. Jest odpowiedzią na potrzebę pomiarów charakteryzujących się precyzją, szybkością i niezawodnością. Urządzenia do pomiaru temperatury osadzone są w kompaktowej obudowie. Cechują się doskonałym stosunkiem ceny do wydajności.

  Charakterystyka:
  - Nowoczesna i funkcjonalna obudowa
  - Doskonały stosunek ceny do jakości
  - 3-liniowy wyświetlacz
  - podświetlenie wyświetlacza
  - funkcja alarmu
  - Wodoodporność (IP65 / IP67)
  - Solidna, długa żywotność baterii
  - Wysokiej jakości technologia czujników - Pt1000

  Pomiar temperatury za pomocą termometru wkłuwanego - Greisinger G1700

  Przemysłowe termometry Greisinger posiadają ergonomiczną obudowę, zapewniającą wygodę podczas pracy. Urządzenia są odporne na kurz i wodę, dzięki czemu mogą być stosowane w wymagających warunkach pomiarowych. Podświetlany wyświetlacz ułatwia odczyty w miejscach o ograniczonym oświetleniu.

  Kompaktowy termometr przemysłowy występuje w wersji z wygodnym złączem BNC dla wymiennych czujników lub jako kompletna jednostka, zawierająca czujniki o maksymalnej dokładności. Odpowiednie czujniki mogą być używane w temperaturze do 250° C (w tym uchwyt i kabel). Charakteryzują się one zwartą konstrukcją i niewielką średnicą. Posiadają zainstalowane wysokiej jakości czujniki Pt1000.

  Termometr przemysłowy Greisinger G1700 doskonale nadaje się do dokładnych pomiarów w cieczy i powietrzu lub w celu pomiaru temperatury wewnętrznej (z sondą wkłuwaną/bagnetową) w żywności, laboratoriach, sektorze utrzymania jakości oraz usług do 250°C (rękojeść, uchwyt i kabel, w przypadku ciągłej pracy - 230°C).

  Czujnik wkłuwany Greisinger G1730 to cienka sonda o średnicy 1,5 mm, z czujnikiem Pt1000 2-przewodowym, V4A, i kablem o długości 1 m.


  Zobacz więcej

  Zgoda na publikację //gulson