Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Honda Civic VI 96r 1.4 - Nie trzyma obrotów gdy jest zimny silnik

03 Paź 2017 18:20 1290 5
  • Poziom 2  
    Witam mam nadzieję że tutaj użyłam jakąś pomoc bo od dłuższego czasu nie mogę uporać się z tym problemem . Posiadam hondę civic 96r1.4 benzyna +gaz od dłuższego czasu gdy odpalam i silnik jest jeszcze zimny to auto odpali ale gdy przeszyje to gaśnie nie trzyma w ogóle obrotów aż do momentu gdy podniesie się wskaźnik temperatury wtedy wszystko działa bez zarzutów trzyma obroty odpala nie gaśnie. Byłem u jednego mechanika powymienial mi świecie kable zapłonowe u drugiego wyczyścił mi silniczek krokowy trzeci uznał że do wymiany jest silnik krokowy i że to jest te. Błąd . Wymieniłem to ale to nie zmieniło niczego wciąż jak zimny to nie trzyma obrotów aż do momentu gdy się rozgrzeje .ktoś pomoze w tym temacie może podobny problem u kogoś był i wie co to może być pozdrawiam
  • Poziom 43  
    Witam. Nie działa ci automatyczne ssanie. Czujnik temperatury sprawny?
  • Poziom 2  
    No właśnie u trzech mechaników miałem auto i ostatni po wymianie silniczka krokowego mówił że może to być jeszcze czujnik przepustnicy czy coś takiego
  • Poziom 43  
    Który silnik? Bo jeden pisze o gaźniku (ssanie), drugi o wtrysku (silnik krokowy).
  • Poziom 2  
    Miałem wymieniany silniczek krokowy ale objawy wciąż są te same aż do momentu gdy silnik nie złapie temperatury wtedy trzyma obroty na benzynie na gazie i działa bez zarzutow
  • Poziom 1  
    Witam.
    Mam pytanie, jakie rozwiązanie. Mam ten sam problem.