Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Dell inspiron 15 3537 wyjscie jack

04 Paź 2017 21:47 474 3
  • Poziom 2  
    Witam w swoim laptopie "Dell Inspiron 15 3537" posiadam jedno gniazdo jack . Zawsze gdy cos podłączałem wyskakiwało mi okno i mogłem sobie wybrac czy podłączam głosniki mikrofon lub inne. Ostatnio przez przypadek kliknąłem zeby nie pokazywał mi tego okna wiecej, bądz ustaw jako domyślne. Teraz gdy podłacza mikrofon zadne okno mi sie nie pojawia a sam mikrofon nie dziala bo odczytuje go jako głosniki. Pomóżcie mi co mogę zrobić by to naprawić:)

• Poziom 43  
    Wejdź w ustawienia Realtek i kliknij na ikonę folderu - tam zaznacz odpowiednią opcję.
  • Poziom 2  
    sosarek napisał:
    Wejdź w ustawienia Realtek i kliknij na ikonę folderu - tam zaznacz odpowiednią opcję.

Jestem zielony . Gdzie mam wejsc w te ustawienie realteka ? dzieki za szybką odpowiedz :)
  • Poziom 43  
    Pomarańczowy głośnik w tray`u lub ekwiwalent. Jeśli nie ma widocznego żółtego folderu na panelu to symbol klucza mechanicznego. Ewentualnie dwuklikać symbol "dziurki" na minijack.
    Prawda jest taka, że jeśli umiesz posługiwać się Firefoxem to znalezienie tych ustawień powinno Ci zająć max. 3 minuty, No chyba, że coś namieszałeś dodatkowo ze sterownikiem i nie ma w tray`u panela.