Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TV PS4 Kino domowe dekoder Polsatu

05 Paź 2017 18:46 1107 9
  • Poziom 3  
    Witam, mam problem z prawidłowym podłączeniem 4 urządzeń, tak aby dźwięk z kina domowe był słyszalny na każdym z nich. Urządzenia to TV Samsung J6370 seria 6, PS4, oraz dekoder Polsatu cyfrowego PVR HD 7000. Kino domowe to Samsung HT-H5500
    Posiadam 4-5 kabli HDMI oraz kabel optyczny. Na ten moment do TV kablem HDMI podłączone jest PS4, kablem HDMI podłączone jest kino, kablem HDMI podłączony jest dekoder, oraz kablem optycznym podłączony jest dekoder. Dźwięk podczas oglądania z dekodera jest z kina domowego, ale nie mogę uzyskać dźwięku z ps4, jeśli ktoś wie jak to poprawnie podłączyć, lub jakich ustawień użyć w menu urządzeń byłbym wdzięczny za pomoc.

• Poziom 43  
    xpander11 napisał:
    kablem optycznym podlaczony jest dekoder.

Połącz kablem optycznym telewizor z kinem domowym i będziesz miał dźwięk ze wszystkich źródeł.
  • Poziom 3  
    No az takim laikiem to nie jestem zeby tego jie sprobowac wlasnie chodzi o to ze nie dziala w ten sposob wogole nic dopiero po podlaczeniu kina do dekodera mam dzwiek w kanalach polsatu z kina ale wtedy nie mam w ps4

• Poziom 43  
    W ustawieniach dźwięku telewizora szukaj opcji przesyłu dźwięku, np.głośniki zewnętrzne, PCM itp.
  • Poziom 3  
    No sa sa w tv ustawione na pcm w kinie i pleyu rowniez jesli jestes w stanie mi pomoc na 90% porobie zdjecia wszyatkich ustawien,wejsc itd

• Poziom 43  
    W ustawieniach telewizora tylko Cie interesują opcję dźwięku - masz gdzieś głośniki zewnętrzne/zewnętrzny system audio?
  • Poziom 3  
    Nieee no kino domowe podlaczone i to wszystko

Dodano po 8 [minuty]:

TV PS4 Kino domowe dekoder PolsatuTV PS4 Kino domowe dekoder PolsatuTV PS4 Kino domowe dekoder PolsatuTV PS4 Kino domowe dekoder PolsatuTV PS4 Kino domowe dekoder PolsatuTV PS4 Kino domowe dekoder Polsatu

Dodano po 9 [minuty]:

Myslalem nad takim podlaczeniem:
    Tv+ps4=hdmi
    Tv+kino=optyk
    Dekoder+kino=hdmi

• Poziom 43  
    Wyłącz kanał Audio Return w ustawieniach telewizora.
  • Poziom 3  
    Ponawiam temat
    Obecnie kino jest podlaczone do tv przez hdmi
    Ps4 do tv przez hdmi
    Dekoder do tv przez hdmi
    Dekoder do kina przez optical
    Dzwiek pieknie ladnie z dekodera ale na ps4 jest dzwiek z tv co wiecej przy wlaczonym dekoderze dzwiek leci po wszystkich zrodlach z dekoderu jak to spiac i ustawic w opcjach zeby dzwiek w ps4 i w dekoderze lecial z kina

• Poziom 43  
    sosarek napisał:
    Wyłącz kanał Audio Return w ustawieniach telewizora.

Zrobiłeś?
    To samo z AnyNet+.