Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jaki wytrzymały odkurzacz kupić w cenie ~350 zł?

Krzycho_L 06 Oct 2017 12:25 906 10
    Krzycho_L
    Level 14  
    Witam

Poszukuję odkurzacza do niewielkiego mieszkania 44m. Nie mam żadnych wymagań, fajnie jak by posłużył parę lat.
    Proszę o jakieś sugestie.
    Pedros050
    Level 43  
    Witam .Posiadam taki jak ale trzeba coś dorzucić do ceny na razie spisuje się wyśmienicie ,worki tanie do niego . A tu link.Link
    Krzycho_L
    Level 14  
    Bardzo fajny odkurzacz SAMSUNG VC15QSNMARD do tego bezworkowy, niestety nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie.
    Pedros050
    Level 43  
    Z tymi modelami Samsunga to jest problem ale może jakaś inna marka?
    Krzycho_L
    Level 14  
    Nie ma tych bezworkowych, są tylko inne modele z workami.
    Pedros050
    Level 43  
    Ale jest inna marka bez workowego odkurzacza w niskiej cenie.Link
    marcin02154
    Level 7  
    Witam.
    Krzycho_L wrote:
    Nie mam żadnych wymagań

W takim razie polecam ten co Kolega PITERRR. Jak zakupisz np. tutaj ( http://allegro.pl/odkurzacz-zelmer-jupiter-zvc425ht-turboszczotka-i6896672510.html ) to zmieścisz się w budżecie.

Natomiast nie polecam tanich odkurzaczy bezworkowych (np. za 119zł, albo za 199zł itp.). Masa huku, zero efektu.

Krzycho_L wrote:
    Bardzo fajny odkurzacz SAMSUNG VC15QSNMARD do tego bezworkowy, niestety nie mogę go znaleźć w żadnym sklepie.

Takiego nowego już nie znajdziesz. Unia o to zadbała od 1 września br. ( http://wyborcza.biz/biznes/7,147743,22295112,...ia-odkurzaczy-mocy.html?disableRedirects=true )
    miroy
    Level 10  
    Ja z ręką na sercu polecam Zelmer Aquos 829.0 ST, którego użytkuję od kilku lat - można używać z workami, można jako bezworkowy-wodny. Ewentualna wymiana filtrów to groszowe sprawy. Sam odkurzacz za około 350 PLN powinno się udać znaleźć.

Odkurzacz co prawda nie jest najmniejszy i trzeba wypłukać po każdym użyciu, ale wszystko czyści się łatwo pod bieżącą wodą. Sprzęt ciągnie jak smok - porównywałem z karcherem WD 7800 i jakimś starszym nilfiskiem, to nie odstawał od nich mocą ssania.

Kiedyś znajomi pożyczyli nam magicznego rainbowa za jakąś grubą kasę i z ciekawości zrobiłem test jak w telewizji. Połowę dywanu, poduszki i kołdry odkurzałem aquosem, połowę rainbowem. Po zabrudzeniu wody wnioskuję, że aquos wyciągnął nawet więcej syfu, niż rainbow.
    Krzycho_L
    Level 14  
    Czegoś takiego właśnie szukałem. W tej cenie chyba nie znajdę nic lepszego.
    enforces
    Level 17  
    wszystko do 400 zł to jednak chińszczyzna. Nie wytrzyma zbzyt długo
    Pedros050
    Level 43  
    Oczywiście jedno razówki do gwarancji a potem to różnie bywa.