Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam]Lampy VFD do budowy zegarów - duża i mała

DJCheester 06 Paź 2017 13:48 1419 0
    DJCheester
    Poziom 16  
    Witam
    Mam do sprzedania stary rosyjski zegar z piękną dużą lampą VFD. Można na nim zbudować bardzo efektywny zegar według własnego pomysłu. Sprzedam za symboliczne pieniądze - lampa sprawna - ruski zegarek nie ale oddaję całość więc albo sobie to ktoś naprawi albo wykorzysta samą lampę i trafko które jest w środku z pewnie z uzwojeniem pod VFD - dawniej nie było półprzewodnikowych przetwornic DCDC
    Zdjęcie lampy i zegara poniżej:
    [Sprzedam]Lampy VFD do budowy zegarów - duża i mała[Sprzedam]Lampy VFD do budowy zegarów - duża i mała
    Dodatkowo daję drugą mniejszą lampę VFD gratis razem z kalkulatorem - kalkulator był na 3V niestety nie działa nie wiem czy lampa sprawna ale podejrzewam że tak można na niej chociażby zrobić datę do zegara wyżej.
    Oto fotki
    [Sprzedam]Lampy VFD do budowy zegarów - duża i mała[Sprzedam]Lampy VFD do budowy zegarów - duża i mała[Sprzedam]Lampy VFD do budowy zegarów - duża i mała
    Zainteresowanych proszę o kontakt

Cena 20zł + Ewentualne koszty wysyłki.

Podczas kolejnych porządków znalazłem jeszcze jedną interesującą lampę do budowy radia FM z całym zakresem na lampie.

Lampę tą dodaję gratis do reszty - a co do lampy od kalkulatora pozbyłem się elektroniki została sama lampa - wylutowana.

Pozdrawiam ...
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).