Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zmywarka Whirlpool ADG Space - wyłącza się po myciu wstępnym

06 Paź 2017 15:34 492 2
  • Poziom 2  
    Witam zacnych specjalistów i proszę o poradę.
    Zmywarka pobiera wodę, łopaty kręcą przez kilka minut (tak jakby mycie wstępne), po czym wypompowuje wodę i kończy czterema piknięciami tak, jak na koniec każdego programu.
    Na początku problemu zauważyłem, że nie pracuje pompa myjąca. Rozebrałem, oczyściłem z piachu, zaczęła działać i pomyślałem, że po kłopocie ale niestety nie, problem jest nadal. Podczas pracy górne łopaty obracają się bardzo anemicznie. Grzałka na krótko też działa. Cykl testowy reset działa ok 5 min i kończy nieustającym pikaniem i pięcioma powtarzającymi się mrugnięciami.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Oczyść dokładnie otwory wodne obu łopat, jeśli to nie pomoże rozbierz powtórnie pompę myjącą i sprawdź luzy tulejek łożyskujących wirnik.
  • Poziom 2  
    machefi napisał:
    Oczyść dokładnie otwory wodne obu łopat, jeśli to nie pomoże rozbierz powtórnie pompę myjącą i sprawdź luzy tulejek łożyskujących wirnik.
    Dzięki za podpowiedź, otwory wylotowe sprawdziłem, jest ok. w pompie dotarłem do sitka pod wirnikiem i nie wiem co dalej. Czy ono jest rozbieralne bo to by pozwoliło dostać się do tulejek? Przynajmniej ja nie widzę innego sposobu.